Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A 20 soros bakancs az férfinek...

A 20 soros bakancs az férfinek vagy nőnek ajánlatos inkább?

Figyelt kérdés
mármint haverom is hordott már 20 sorosat és én is .Csak nem tudom mennyire férfias abba járkálni . Amúgy kb nekem majdnem térdig ( térd alatt ért ) .
2011. máj. 22. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem uniszex a dolog. de inkább lányokon jó.
2011. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Abban járkálni, nem abba járkálni.


Figyi, egy betkós teljesen uniszex. Attól függetlenül, hogy hány soros. Kiegészítőktől függ, hogy mennyire nőies, a 20 sorosat már iszonyatos túlzásnak találom. Minek akkora ? Leizzadsz, míg bekötöd.

Én régebben egy világosabb farmerral és fekete garbóval kombináltam ( persze télen). Így kb. úgy nézett ki, mintha csizma lett volna rajtam, és nem voltam férfias. Mondjuk azóta már fel nem venném, meg el is adtam már :D

De te tudod...

2011. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mért túlzás? Hosszú lábakon sokkal jobban áll, mint egy rövidebb bakancs. Nekem is akkora van, és 4 év alatt még nem untam meg fűzögetni.

Amúgy férfin és nőn is egyaránt vagány tud lenni :)

2011. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szeritem is teljesen uniszex. bár lányoknak jobb, mert egy miniszoknyával jól néz ki, de pasin még csak úgy 'láttam', hogy rajta volt a gatya, szal nem is látszott hogy mekkora. pasikon max 15soros, vmi rövidebb gatyával, az úgy oké.(: (szerintem).
2011. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és még annyi hogy nekem 4 perc alatt megvan felvenni.(igen, lemértem xd) és nem fáradok bele, bele lehet jönni gyorsan.
2011. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Horkýže Slíže ***** válasza:

bakancsokba epp az a jo hogy nincs megszabva hogy noi vagy ferfi.a ruha es a kiegeszitok hozzak ki a formajat.nekem nagyon tetszik a 20 soros de le kellet mondanom rola mer ugy neztem ki mind a csizmas kandur:-D alig vagyok160cm

ha eleg magas vagy akkor vedd meg es hasznald egeszseggel:-D

2011. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!