Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hasított nubuk bőr bakancs...

Hasított nubuk bőr bakancs ápolása?

Figyelt kérdés

Ilyen bakancsot vettem múlt héten

[link]

A boltban ajánlottak egy méhviasz alapú wax-ot, de nem vettem meg mivel van egy deichmann-os méhviasz alapú wax-om.

A hivatalos honlapon

[link]

azt írja special wax-ot kell használni. Most nem tudom h a deichmann-os 900huf-os speciálisnak minősül v erre tényleg kéne valami szuperebb cucc?


2011. okt. 12. 09:03
 1/3 anonim válasza:
Nekem is ilyen baancsom van. már a második ilyen bakancsot használom az első tíz évig bírta ,mindennapos használatba! ha csak kicsit koszos stb.akkor sima vízzel le tudod mosni,persz úgy hogy ne ázzon be! megszárad és ennyi.Lehet cipőboltokban nubuk cipőápoló spayt kapni az is jó! A fenntebb általad említett cipőápoló vízhatlan szer csak a cipőt igénybe vevő túrán szoktuk használni,előnye ugyan megvédi a bakancsot a beázástól,de hátránya,hogy kifele sem szellőzik!
2011. okt. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van direkt nubuk bőrápoló spray, ami a vizet is taszítja. Van színes és színtelen változatban.
2011. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Gore-tex bakancsra csak és kifejezetten rá való ápolószert tegyél, mert máskülönben eltömődik a membrán és onnan vége a szellőzésnek. Egyébiránt előbbi segítséggel értek egyet, folyóvíz és finom kefe.
2012. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!