Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel még? Adnátok...

Mit vegyek fel még? Adnátok ötletet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy iylesmi piros felsőm, annyi külömbséggel, h csak az ujja csipkés és a nyaka pedig hosszú és sima vörösyanagú, nincsenek rajta rojtok...: [link]

Kérdésem az lenne, hogy mit vegyek még fel hozzá, tudnátok benne segíteni? úgy teljes egészében, a cipőt is beleértve, képet is linkelhettek hozzá, meg frizurát... csak sima hétköznapi viseletre gondoltam, 20 éves vagyok, hajam hosszú sötét barna, és vékony vagyok. Remélem tudtok nekem segíteni, mert én nem nagyon értek az iylen öltözködős tippekhez...Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 22. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld fel fehér nadrággal:)
2011. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóval van egy tök másmilyen felsőd. XD

Hát mostmár leginkább sehogy ne vedd fel, inkább valami ujjatlant ajánlok 30 fokra. :D

Igazából ez a csipkés ujj nem valami divatos mostanában, bár én se követem, meg nem tudom, mennyire érdekel az ilyesmi.

Farmerral, fekete farmerral jó, fehérrel nem javaslom, mert az inkább nyári a felső meg téli. :D

Cipő egyszerű fekete, ne sportosat, meg lehetőleg legyen magas és csajos. Hát lényegében bármilyen semleges színnel hordhatod, csak a színeket és a pirost kerüld el. Piros kiegészítőket se javasolnék ,mert akkor paradicsommadár leszel, csínján vele! :)

Frizurának vagy simán leengedve, vagy ha jól áll, akkor szigorúbb, elegánsabb konttyal, lófarokkal, göndören. :D Igazából inkább elegánsnak tudom elkézelni, szóval egy zakót is felvehetsz hozzá színházba pl.

2011. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szoknya: [link]

Cipő: [link]

Sima testszínű üvegszálas harisnya

Frizura: [link]

Ékszer: [link]

Smink: [link]


Nos, én így képzelném el, remélem tetszik! :)

2011. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Az utolsónak különösen, mondjuk iylen ékszerem nincs, de nagyon jól néz ki, jól összeraktad!Köszönöm, hogy vetted a fáradtságot hozzá!

2011. máj. 22. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!