Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lehetett a nem mindennapi...

Mi lehetett a nem mindennapi ebben az öltözékben?

Figyelt kérdés
Szombaton a nagy melegben rövidnadrágot vettem fel! Testhez simuló, fekete, egyszerű rövidnadrág, amiből nem látszik ki semmim, szóval teljesen ízléses rövidnadrágról van szó! Viszont elég hosszúak a lábaim, lehet ezért alul öltözöttnek tűnök benne, ja és fehér a bőröm, olyan, ami nem barnul le soha, max leég! Na de lényeg, bementünk a tescoba, és a hostess lányoktól kezdve az eladó nőkön keresztül az éppen vásárolgató kismamáig mindenki olyan megvetve nézett, mintha sose láttak volna ennél durvább öltözéket! És biztos hogy a lenti fertályon nem tetszett nekik valami, mert deréktől lefelé nézegettek csak szúrós szemekkel! De most miért? Ennyire durva, ha fehér vagyok, és nem fedem el bokáig a lábaim? Vagy mi lehetett? Az alakom miatt sem nézhettek, mert elég sportosak a lábaim! De az biztos hogy abban a 20 percben olyan kellemetlenül éreztem magam, hogy soha többé nem veszek fel rövidnadrágot, max térdig érőt!
2011. máj. 23. 10:38
1 2
 1/14 sz12 ***** válasza:
100%

ha nem p**a gatya volt(és mint írtad,h nem) akkor irigykedtek szerintem.

ez hülyeség, h többet nem veszel fel rövidgatyát.

elhiszem, h kellemetlenül érezted magad, velem is előfordult már bár nem rövid gatyás sztori volt.

nyugodtan hordj rövidnadrágot, hiszen nyár, még se vehetsz fel overált.

2011. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép lábad van, akkor lehet, hogy csak irigykedtek...
2011. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg, hogy a nők hogy néztek, hanem az, hogy a férfiak...


Mármint ha a kérdező lány... :) Ha fiú, akkor AZÉRT néztek annyira! :)

2011. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha velem előfordul, hogy meglátok valami irigylésre méltót egy lányon, akkor nem lenézően nézem, és nem ilyen baromi feltűnően!
2011. máj. 23. 10:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ugyan olyan vagyok, mint te. Hosszúak a lábaim, és nagyon fehér vagyok. De utálok már rövodnadrágot felvenni, mert mindig megbámulnak benne, vagy h.lyén néznek rám, pedig nem hiszem, h annyira rosszul állna, mert vékony vagyok:/
2011. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok.Arra tippelek,hogy a hófehér bőröm miatt...
2011. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak ezért bámultak meg, mert jó lábaid vannak. Mert tényleg nem sok nőnek van igazi jó lába. :DD

Szerintem ennek csak örülhetsz. :DD

2011. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy én is erre tippeltem egyből, de ezen mit vannak úgy kiakadva, hogy van olyan eset, mikor nem tudunk úgy lebarnulni, (sőt én semennyire) mint ahogy azt a mai trend diktálja! Ezért nem hiszem, hogy kevesebb lennék! De hogy ilyen alázó tekintettel néznek emiatt, ez kiábrándító!
2011. máj. 23. 11:09
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Együtt tudok veled érezni, az én lábam is egész döbbenetesen tejfehér, ami persze sokaknak nem tetszik. Régebben emiatt mindig harisnyát hordtam szoknyához, de már nem zavar. Inkább legyen fehér, mint narancssárga a szolitól!
2011. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:16"

Pont ez lett volna a következő kérdésem, hogy mit lehetne a rövid gatya alá venni, hogy ne zavarja az embereket a fehérségem?! :D :D

2011. máj. 23. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!