Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kismellűek, hogy ellensúlyozzá...

Kismellűek, hogy ellensúlyozzátok a "hiányosságot" kinézetben?

Figyelt kérdés

Nekem szó szerint alig van mellem, csak egy pici kiálló dudor az egész. 21 éves vagyok, szóval a növésében már nem reménykedek. Alkatilag is sovány vagyok, szóval azt hiszem a helyzeten nem fogok tudni változtatni.


Milyen ruhákkal ellensúlyozzátok a helyzetet? Nem érzitek kellemetlenül magatokat miatta? Tudom, hogy a kis mell is szép, de sajnos én még azt a mércét sem ütöm meg, szó szerint semmim sincs, szóval azon nincs mi szép legyen:(


2011. máj. 23. 21:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek tejcsárdáim. Én olyan fölsőket hordok amik mell alatt húzottak.
2011. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

ne izgulj, lesz olyan akinek tetszik majd. amúgy nekem ilyenkor példának eszembe jut VV Zsófi, neki sem volt semmije, de jól állt neki, mert illett hozzá, amúgy meg szép lány...

19L

2011. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Hát igen. Amúgy ő sem volt megelégedve vele, ahogy kijött a villából plasztikai sebészetre sietett.
2011. máj. 23. 22:18
 4/29 anonim ***** válasza:
59%

Én úgy ellensúlyoztam, hogy berakattam nemrég egy kisméretű szilikon-implantátumot. Nagyon szép lett, nagyon elégedett vagyok, nagyon örülök azóta.


Nekem volt azért, de kicsi, egy kisméretű A méret, és most lett egy normál B. 220 cm³-es implant került belé, izom fölé. 620e Ft-ba került a műtét, altatás nélkül, helyi érzéstelenítésben, Dr. Csuha Lajosnál.


Azelőtt nagyobbítós melltartót használtam.

2011. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:22


Csak kíváncsiságból szeretném megkérdezni, hogy mammográfián az egész melledet át tudják vizsgálni? Mert egyszer nekem azt mondták, hogy az implantátumtól nem lehet az egészet, és ezért gyakran nem veszik észre a daganatot...


Kérdezőnek: én elfogadtam az enyémeket, a formájuk szerintem szép. Bár tény, hogy én is örülnék, ha még nőnének, de ha nem, akkor nem. Nem foglalkozom azzal, hogy kompenzáljam, max. a strandon zavar, de idén szivacsos bikinit veszek. Így is sok fiú dicsér, hogy csinos vagyok, szóval inkább megbarátkozom velük, és megpróbálom kihozni magamból a maximumot úgy általánosságban véve. Bár az is igaz, hogy nekem azért van egy olyan tenyérnyi.. de nem tudnám elképzelni, hogy megnagyobbíttassam pl...

2011. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teljesen megértelek, nekem is kis mellem van.

Szerintem a legfontosabb, hogy találj magadnak nagyon jó, kényelmes melltartót. Vannak olyan fazonok, amik formázottak, viszont alul vastag szivacs van bennük, ez természetesen pótolja a hiányosságot. Persze nem lesz nagy melle tőle az embernek, de az összhatás más. Én is ilyet hordok, A kosarasat. Olcsón is lehet kapni!

Én nagyon szeretem a testhez álló felsőket, ezért simán felveszem őket, annak ellenére, hogy kicsi a mellem. Persze kizárólag melltartóval!

De, ha az előnyösséget nézem, én is a mell alatt húzott felül gumizott, fodros vagy nagy mintás felsőket ajánlom, illetve a réteges öltözködést, pl. alul testhezálló top, felette laza ing vagy blúz, ami nem feszülős, de lehet karcsúsított.

Mindenképp hangsúlyozd azt, amid előnyös!!!!! Lábak-miniszoknya,feszes nadrág, derék-csípő-csípőnadrág- díszes öv, szép vállak-szabadon hagyó felső, stb.

Egyébként a párom olyannak szeret, amilyen vagyok, már 10 éve együtt vagyunk és van egy kisfiúnk is!

Ez sokat segít!

Sokáig én is keseregtem, de mára annyi minden fontosabb lett az életemben, hogy már nincs akkora jelentősége.

Persze, mint nőt, még ma is néha bánt a dolog, ki ne szeretne jól kinézni, vonzó lenni...

A plasztikai műtéthez viszont nem lenne bátorságom!

Ne foglalkozz ilyenekkel, próbáld megtalálni önmagadban a pozitívumot, gondold át, milyen jó tulajdonságaid vannak, kívül-belül, ezekre összpontosíts!

Azzal pedig ne foglalkozz, mit gondolnak mások!

Senki sem tökéletes, hidd el, még, ha külsőleg annak is tűnik!

Nem a melledtől leszel boldog!

Sok sikert és boldogságot az életedhez!

31 éves anyuka

2011. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%

22:31: "Csak kíváncsiságból szeretném megkérdezni, hogy mammográfián az egész melledet át tudják vizsgálni? Mert egyszer nekem azt mondták, hogy az implantátumtól nem lehet az egészet, és ezért gyakran nem veszik észre a daganatot..."


Nem tudom, két hónapja volt a műtétem, de azóta még nem voltam mammográfián. Közvetlen előtte voltam mellultrahangon, meg régebben volt egy cisztám, azt is ultrahanggal nézték meg, és úgy is szívták le.

2011. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

szivacsos melltartók és egy olyan pasi, akiről sugárzik, hogy imád


így tudom csak magam elfogadni, sőt problémának sem tűnik!

2011. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

kis mell nem jelent hiányosságot:D

én is vékony vagyok .és??? h néznék ki nagy D-s mellekkel?:D elég viccesen...

2011. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon picik, és én is sovány vagyok. Kizárólag szivacsos melltartót hordok. Fürdőruhából is csak szivacsosat, és úgy vettem észre, hogy nem a háromszögfazon a jó, hanem az olyan, aminek középen is van anyag, mert így nem látszik annyira a lapos mellkasom.

Ilyenre gondolok:

[link]

[link]

[link]

Ruhák: amiket már előttem is írtak, mell alatt húzott, gumis, mintás stb.

[link]

Hangsúlyozd azt, ami szép rajtad: lábak, fenék, derék, csípő, váll, bármi! :)

Ismerek egy lányt, neki is "alig-melle" van, de formás a feneke, és jó sok önbizalma van, a pasik meg bomlanak utána. Szóval lehet így is kezelni. :)

Én elég rosszul érzem magam így, kevés az önbizalmam. De az segít, hogy a barátom mindig elmondja, hogy mennyire szereti a kis melleimet, és nem is engedné, hogy megnagyobbíttassam. Bár megmondom őszintén, gondolkodtam már a műtéten.

De örülök, hogy nem lógnak, nem sokkal nagyobb az egyik, mint a másik, és a mellbimbóim is tetszenek. :)

Amúgy én úgy tudom, 25 éves korig nőhet még a mell. Meg van, akinek fogamzásgátlótól, másnak meg a terhesség alatt nő meg. Szóval azért van remény. :)

Itt egy fórum a kis mellűeknek és azoknak, akiknek tetszik a kis mell, olvasgass bele. :)

[link]

19L

2011. máj. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!