Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit/ milyet/ hányat érdemes...

Mit/ milyet/ hányat érdemes nyárra venni szoknyából, rövidnadrágból és ruhából?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy 0 a kiindulási ruhadarab :)
2011. máj. 23. 23:16
 1/3 ívy1 ***** válasza:
kicsit furi a kérdés,meg pénztárca függő. Hogy miböl milyet az alkat függő is,de összeségében kb 20 darabbal lehet öltözni a nyarat.
2011. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne vegyél össze annyi mindent mint én! :/ Még télen is nyárra vásárolok és szinte alig van ruhám a többi évszakra. Millió kis ruha, felső, cicanadrág, szoknya.


Pedig ki tudnám húzni pár darabbal is, mert kreatív vagyok, csakhát szeretem őket. :)


A legvariálhatóbb darabok:

1 fekete és 1 fehér kb. térd alá érő cicanadrág, mert ahhoz bármilyen tunika jó. Vehetsz más színeket is, de ezek alapok. Aztán ugye pár darab tunika, mert azokat majd ősszel is hordhatod farmerral és pl. vízesés kardigánnal.


Aztán - bár ez alkattól is függ - most úgyis nagy divat a nem fehérnemű body. Szerezz be abból is vagy 2 alapszínt és ezeket felveheted szoknyával, rövidnadrággal, de ősszel is top helyett pulcsi alá. nagyon csinosak szerintem , imádom őket. :)


És mivel idén nem kell bejárni az egész várost, hogy kis egyberuhához juss, szinte 1-2 ezerérrt is vehetsz pár pamutot, mert azok a legjobban ilyenkor! :)


Szóóval: kb. 2 testnadrág, 2 rövidnadrág, 2-3 body, 2-3 kistuha, 2-3 szoknya, 3 tunika és némi fantázia + sok-sok bizsu!

2011. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ívy1 ***** válasza:
nagyjából nekem is ez lenne az összeállításom no1 a cicanaci+a body
2011. máj. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!