Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik Suprát válasszam? :S...

Melyik Suprát válasszam? :S (képek lent) Olyat szeretnék, mint amilyet Bieber is hordani szokott (tudom, a lila), de mégis a többi is annyira tetszik. :D

Figyelt kérdés

[link]

[link]


[link]

[link]


[link]


[link]


Köszönöm a válaszokat előre is!

A stílusom amúgy lányos meg nőies, nem túl gyakran hordok tornacipőt de egy ilyet nagyon szeretnék, farmerrel nagyon jól néz ki. :)


2011. máj. 25. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
5. (utolsó előtti)
2011. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szeretek tornacipőt hordani, de ezek kifejezetten nem tetszenek (tudom, h ez nem torna). Ha ezek közül kellene választani, akkor az utolsó előtti szerintem a legjobb. (De egye nem nyárra akarod megvenni?)
2011. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De, most gondoltam, hogy megveszem. :S Nagyon gáz lenne? Meleg? Meg inkább téli? :S
2011. máj. 25. 09:33
 4/9 anonim válasza:
nekem se nagyon tetszenek ezek a ciipők én is szeretek torna cipőt hordani és azt is tudom ho ez nem az:D:D meg már nagyon meleg van és inkább papucs vagy szandál de az is jó ha megveszed és télen hordod vagy ősszel:))) am szerintem is az utolsó előtti
2011. máj. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egyik se. Véleményem szerint inkább feketét, vagy fehéret kéne választanod, mert ezt a két színt szinte minden színű nadrághoz fel lehet venni.

Azzal pedig, hogy valaki írta, hogy nyárra ne, nem kell törődnöd, én speciel tavaly egész nyáron acélbetétes bakancsba járkáltam és most is abba fogok. Szóval, ha abba nem sült meg a lábam akkor neked se fog ebbe. De az a legegyszerűbb, ha megnézed, hogy milyen bélés van benne.

2011. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat mindenkinek!

Végül a lila mellett döntöttünk a nővéremmel, azt most megrendeljük, majd ha tetszik és tényleg jó méret (a 36os a legkisebb, remélem jó lesz... szerintetek? amúgy minden cipőm 36os, a Leonardo cipőkből a 35ös is jó) akkor majd még rendelünk egy fehér-rózsaszínt. :)

2011. máj. 25. 12:06
 7/9 hümi ***** válasza:

majdnem írtam h kicsit langyi vagy, de megláttam amit alulra írtál és akkor leesett h csaj vagy :D

na akkor legyen az első 2.. bár azok se tetszenek nagyon.. fiúba sztem jobban néznek ki a Suprák, de én se vagyok fiú csak amikor megkérdezik h melyiket válasszák akkor vhogy jobbakat látok, na de mind1 :D

2011. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a lila*-* az a legszebb
2011. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :) A lila lesz megrendelve, ha "bejön", majd szeretnék még egy rózsaszín-fehéret is, az is nagyon tetszik...meg a piros is. ááá :))

Szerintem farmerrel meg pólóval, esetleg farmer rövidnacival nagyon jól néz ki ez a cipő, olyan "stílusos". :)

2011. máj. 25. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!