Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén hordhatom a tavalyi...

Idén hordhatom a tavalyi tangás bikinimet vagy elavult már? 14L

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 25. 11:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen sztem még nem kéne ilyeneket hordani, de te tudod, egyébként meg nagyon nem áll jól, olyan, mintha ki lenne nyúlva, vagy nem tudom:-S

Ha már mindenképp tangás, akkor valami vastagabb pántú, csípőfazonú. Jobb lenne...

2011. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
14 evesen tangas bikini?Hat gratulalok neked is,meg a szuleidnek is.Raadasul ahogy a kepet elnezem,jobban jarnal egy "normal" alsoval.Vagy ne huzd fel a melledig legalabb.
2011. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy 13-14 éves lány ne hordjon még tangás bikinit. Nem is tudom hová tették a szüleid az eszüket, hogy ezt megengedték neked.
2011. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

úristen

kezdem magam prűdnek érezni

egy 14 éves lány ilyet ne hordjon


vegyél másikat


[link]


egy ilyet pl

2011. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Most már olyan mindegy, fent van a feneke a neten....


Amúgy az ilyesmi elavul? Az enyém 5 éves, minden évbe újat kellett volna vennem?! O.o

2011. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ha egy ilyenben meglátnának a strandon hülyére lennél cikizve, persze a hátad mögött. Szerintem ultragázul áll rajtad, főleg, hogy olyan magasra húzod.

Még ha előnyösen is állna, akkor se 14 éves kislányokra való. Meg most nem is divat....

Szóval inkább felejtsd el.


22/L

2011. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
a tangás bikini már vagy 10 éve kiment a divatból, bár szerintem már akkor is gáz volt. mutogatni a feneked a strandon teljesen közönséges. arról nem is beszélve hogy még csak egy 14 éves kislány vagy, és különben is rémesen mutat rajtad ez a fürdőruha. halálciki vagy!
2011. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé furán áll rajtad. Amúgy gáz, főleg egy 14 évesnek, és tényleg rég volt divat.
2011. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A korodra nem reagálok inkább, azt már megtették előttem, azonban a testalkatodra nem áll jól, ez tény.

A tangás bikini a tökéletes popsira szép de a tiéden van mit javítani, nem áll jól ezért inkább a rendes bugyis lenne jobb.

2011. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
jó lenne, ha végre mindenkiben tudatosulna, hogy amit felrak a netre, az örökre ott marad -.-" amúgy utoljára egy Gérard Depardieu filmben láttam fehér tangás fürdőruhát, ahol a csajszinak nagyon szép popsija (feszes, pici, kerek) volt, de attól még közönségesnek hatott ...neked egyik sem mondható el a hátsófeledről, dolgozz rajta és ne ilyeneket hordj, tudod: ápol és eltakar...
2011. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!