Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én egy 17éves lány vagyok....

Én egy 17éves lány vagyok. Milyen fürdő ruhát vegyek? 168cm vagyok és 82kg. Körte alakom van. Az oldalam elég husis, de a fölött vékony. A hasam átlagos, a combom vastag. Mellem közepes. (85b)

Figyelt kérdés
Elég fehér vagyok.(ha jellemeznem kéne akkor azt mondanám, , hulla fehér vagyok") Szeretem a színeket, azt olvastam, hogy inkább a sötétebb színeket kell ennek a testalkatnak hordani.
2011. máj. 26. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt vannak jók:


[link]

2011. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A sötét színnel az a gond, hogy kiemeli a fehérségedet, ha eddig hulla fehér voltál, most duplahulla fehér leszel. :)

Én is a tankinit ajánlanám. El nem tudom képzelni, hogyan nézhetsz ki, én 165 cm és 72 kg vagyok és nem merek még csak rá sem nézni a fürdőruhákra.

2011. máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát kb.ilyen test alkatom van [link] csak kisebb hassal.:)) És azért nem folyok szét...csak combom ne lenne :S


Köszi a válaszokat!!:)

2011. máj. 27. 13:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább egy erősebb szabású (úgy értem, hogy vastag vonalú) bikini, mint tankini. A tankini felsője egy rövid top, ami rohadtul kiemeli a kényes részeket, én senkinek nem ajánlanám...
2011. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pontosan ilyen vagyok, súly méret...

Szerintem rövidnadrágos tankini tök jó lehet.

2011. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A rövidnadrágos alsó vastag combokra nem jó, optikailag összenyomja őket, és még vastagabbnak/rövidebbnek hatnak.
2011. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sikerült vennem.Ilyen 2részes.Rozsaszín,francia bugyis,nyakbakötős...nagyon jól áll.A barátomnak is tetszik. :)
2011. jún. 16. 17:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tennél fel róla képet?

(Nem kell, hogy rajtad legyen, ha szégyenlős vagy, csak érdekelne, mert én is franciabugyisat szeretnék, de nem látok olyat, amilyet én szeretnék...)

2011. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 14 múltam, és nekem van 85B :)
2017. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!