Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha rövidnadrágot veszek fel?

Gáz ha rövidnadrágot veszek fel?

Figyelt kérdés

Nem r*b*nc*s?Vagy harisnyát vegyek alá?

13/L


2011. máj. 27. 07:08
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen csak világosabba

2011. máj. 27. 07:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz,csinos!;)

A harisnyát meg felejtsd el!

2011. máj. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Nem ribancos.

2. Amit linkeltél annak még a hossza is teljesen jó.

3. Harisnyát vegyél alá, ha fázol. Ne vegyél, ha meleged lenne benne. Ha egyik sem, akkor döntsd el te, szerintem nagyon szexis, mások szerint a csupasz láb a szexisebb, szóval a saját egyéni preferenciád szerint dönts.

2011. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Iiiiiiiistenem... 3 évvel ezelőtt senkinek nem volt abból problémája, hogy felvegyen -e rövidnadrágot, vagy sem. Mivel meleg van, felveszed, senki nem fog ribancnak nézni. Egyébként nem tudom mi értelme van a harisnyának rövidnadrág alá, tudtommal rövidet akkor veszel fel ha meleged van.
2011. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 harisnyababee ***** válasza:
Nem gáz, főleg, ha veszel alá harisnyát. Csak ne valami gagyi százforintost, hanem valami minőségibbet. Szerintem egy harisnya nagyon sokat dob a lábon, főleg, ha picit csillog is. Azt meg ne mondja már nekem senki, h egy 15-20denes hari meleg, mert én is azt hordom, és egyáltalán nem az. De ha mégis, akor van 8denes harisnya is, na az abszolút nem meleg, és szinte alig lehet észrevenni. Bár ezt csak akkor ajánlom, ha rutinos harisnyaviselő vagy, mivel ilyen vékony nagyon kell rá figyelni, mert nagyon könnyen szakad...
2011. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ribis, nyugodtan vedd fel. a fő hogy jól érezd benne magad :)
2011. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!