Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sztetek szégyen ha turkálóból...

Sztetek szégyen ha turkálóból veszek ruhát?

Figyelt kérdés
Most kéthete találtam egy jó Puma felsőt 780Ft-ér.
2011. okt. 25. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Imádok turizni.
2011. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, ha a ruhán nem látszik meg, hogy használtan vetted, és divatos :) Amúgy én a helyedben megvenném azt a Puma felsőt, mert azok mondjuk a Dechatlonban 2900 forintnál kezdődnek!!
2011. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én is sokat turizok de nem sok embernek "merem" megmondani 17/L
2011. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz? A legjobb ruháim turikból vannak. A családi shopping idején is, amikor "megrohamozzuk" a plázát, tíz perc múlva menekülök át a kedvenc turimba (még jó, hogy szemben van a plázával :P).


23L

2011. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szégyen, én is imádok turizni. De ha te annak tartod, ne mond el másoknak, ennyi a titok.


19/L

2011. okt. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb cuccokat mindig turizzuk :) A kedvenc sógornőmmel elég extrémek vagyunk, a plázás boltok eleve kilőve emiatt.

Ja, és a pasiknak meg a bébiknek is ott szerezzük a legtutibb darabokat. Akinek ez gáz, az meg hordja csak a rohadt drága tömegcuccokat.

2011. okt. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.

Mi Angliaban elunk, hozzaszoktam azokhoz a markakhoz, amiket ott lehet megvenni az anyaguk, a meretezes es az arhoz kapcsolodo minoseg miatt. (Ott is van rossz minosegu ruha boven, de az ar a minoseget altalaban jelkepezi, tehat ha beterek egy olyan butikba, ahol minden 5-10 font, akkor tisztaban vagyok vele, hogy miert kerul annyiba, ugyanakkor ha egy masikban 20-40 font korul vannak a felsok, nadragok, akkor is tudom, hogy jora szamithatok.)


Viszont mivel vagyunk Magyarorszagon is, igy ott altalaban turikban vasarolok, mert azokat a ruhakat marka alapjan konnyen beazonositom es nem okoznak csalodast.

Nem ugy, mint amikor ranezek peldaul a new yorkerben egy ruhara, amiert mondjuk elkernek 9-10 ezer forintot es ranezesre tetszetos, de az anyaga valami borzalom, nem is beszelve peldaul a westendben a foldszinten levo butikokrol. Az viszi a palmat, mert a kinti 5-10 fontosoknak megfelelo gyengebb minosegu cuccokat adjak olyan aron, mintha jo fajta lenne.

RAadasul kisebb-nagyobb elteressel egyformak.

2011. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 selymesnyuszi válasza:
dehogy gáz :)
2011. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Napjainkban egyenesen sikk lett. A turizók két eredet és ok alapján túrnak, íme:

Egyik:

A tengerentúli sztároktól jött a dolog, Paris Hilton, stb. kezdtek arról interjúzni, hogy turkálókból öltözködnek, mert egyedibb, mint a tömegboltok. Ezért már nem ciki, hanem egyenese sikkes.


Másik:

a magyar gazdasági helyzetben sokan nem engedhetnek meg maguknak mást.


Tehát: ha turkálsz, senki nem tudhatja, hogy pénzes vagy, csak megfertőzött a turi-láz, vagy szegény vagy, és csak erre futja :) EZ a jó a turkálásban, mert divat lett, tehát senki nem fog rád furán nézni.


PLusz még valami: a környezeted annyit lát, hogy van rajtad egy Puma felső. Honnan tudnák, honnan van?

2011. okt. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem gáz, mondjuk nekem nem tudják a barátnőim, hogy turiból is szoktam venni ezt-azt. Hát amikor megdicsárik a zarás felsőimet, meg a vateráról vett conversemet...
2011. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!