Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lopásgátlót hogyan távolítsa...

A lopásgátlót hogyan távolítsam el?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy pólóm blokkom is van róla ..kifizettem,de az eladó csaj nem vette le róla a lopásgátlót mivel az a város ahol vettem messze van így nem tudok visszamenni. Hogyan tudnám leszerelni sérülés mentesen . Segítsetek légy szíves :'(
2011. máj. 27. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát.... Ha nem vette le hogyhogy nem sípolt amikor kimentél az üzletből?:)


Amúgy én azt csinálnám, hogy bemennék egy másik boltba, (nem ahol vettem) és megkérném hogy vegyék le. :) Azt hiszem...

2011. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nagy szürke, hosszúkás bigyó, Tescóbol?

Mi is vettünk egy inget, nem sípolt be, mert hatástalanították, de nem vették le róla.


Nagyon óvatosan, fogóval le lehet szedni, nem is látszik h kézzel buheráltuk.

2011. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
fogóval vagy drót vágóval le lehet szedni azt.
2011. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

lehet h sípolt csak nem vettük észre mert siettünk a vonathoz. De tök komolyan nem loptam vagy ilyesmi!!

próbáltam kalapáccsal meg késsel feszegetni..jobban rászorult -.-"

de most nem tudom visszavinni :/

2011. máj. 27. 22:10
 5/10 A kérdező kommentje:
ha meg beviszem egy másik üzletbe rögtön azzal jönnek honnan loptam.. abból inkább nem kérek. úgyse hinnék el h megvettem és nem loptam
2011. máj. 27. 22:11
 6/10 anonim ***** válasza:
vidd be a blokkot. menny be egy ugyan olyan üzletbe, amilyenbe vetted. ha a városodban nincs is, a legközelebbibe vidd be.
2011. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ottlakok kb a semmi közepén..kisváros messze mindentől nincs a közelbe iylen üzlet:S
2011. máj. 27. 22:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Így én is jártam egy Orsay üzletben (Campona) otthon vettem észre hogy az egyik ruhában benne van. Mivel kb 18-20 km-re van tőlem, nem érte volna meg kocsikázni oda csak ezért.


Mivel a csipogót a varrás mentén teszik be ezért ollóval picit felfejtettem a varrást és kibújtattam a csipogót majd pár öltéssel visszavarrtam.


De ha nem nálad nem kivitelezhető akkor vissza kell vinned de vidd a blokkot is.

2011. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne feszegesd, mert mikor én szedtem szét akkor ilyen festék volt benne, és befogta a ruhát. :/ :S még régebben volt azt hiszem piros festék van benne. Menj el egy boltba, vidd el a blokkot és szedesd le!Ha megvan a blokk akkor nem fognak azzal jönni úgyse,hogy honnan loptad.Remélem segítettem.:)
2011. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Catz válasza:

Dolgoztam ruhaboltban. Magnessel probald meg :)

Az also felet mindig oda kellett erinteni egy magneshez, es akkor szetdobta a csipogot. Mondjuk szerintem eleg erös kell hozza.

2011. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!