Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vajon a kövér fiúknak is jól...

Vajon a kövér fiúknak is jól áll a rövidnadrág? Viselhetnek a duci fiúk shortot?

Figyelt kérdés
Sok kövér (vagy egyszerűen csak kicsit duci) srác nem mer felvenni rövidnadrágot, pedig ezeknek a srácoknak az esetek többségében jóval formásabb lábuk van, mint a sovány fiúknak. Elvégre a kövér fiúknak nem szokott ropi (pipaszár) lábuk lenni, nyugodtan megmutathatnák az erős, gyakran izmos lábaikat. Miért tartózkodnak mégis az utcai shortviseléstől? Miért nem vállalják be a rövidnacit? Egy 90-95 kg-os srác nyugodtan megmutathatná a lábait, sőt: még büszke is lehetne rájuk.
2009. márc. 17. 03:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagyok duci fiú nem tudom megválaszolni a kérdésedet. Az én környezetemben több duci fiú is van, de mind hord rövidnadrágot. :) Szerintem is formás a lábuk, nyugodtan mutogassa csak minden duci fiú! :D
2009. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy 90-95 kg-os srác nem feltétlenül duci. Ha izmos, akkor még csak nem is vastag egy 185-190-es magassághoz. Akin nem reng a háj, arányos testalkatú hordjon nyugodtan rövid nadrágot! Sőt az sem baj, ha nem bő a feneke, mert azt is szeretjük ám megnézni!
2009. márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kövér vagyok. Hordok sortot, bermudát stb. Mivel combtól felfele vagyok elhízva, viszont ennek a túlsúlynak az állandó cipelésétől térd alatt a lábam formás, azt a részt mutogatom szívesebben. Tehát a térd környékéig érő nadrágokat részesítem előnyben nyáron. ;)
2010. jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pont ebbe a 90-95kg-os kategóriába tartozom. Nem vagyok kimondottan kövér, de azért egy jó 10kg felesleg van rajtam. Itthon, vagy csak ha a környéken megyek el valahova, szoktam shortokat hordani. Még rövidebb, térd fölé érőket is.

De ha messzebb megyek és még buszra is kell szállnom, akkor egyszerűen nem érzem jól magam ilyen ruhában. Akkor inkább hosszút húzok, hacsak nincs kánikula. De ez nem függ a testsúlytól, vagy a lábam alakjától. Legalábbis az én esetemben. Csak így érzem jól magamat.

2010. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem gondolom magam nagyon kövérnek. ( 14f 162cm 53kg ) én 3 éves korom óta focizom a vádlim és a combom is elég erős de valahogy a felső testemre jöttek fel a kilók :/ na szóval én szeretek rövid nadrágot hordani és sokan mondták is már hogy jól áll meg ilyenek szóval persze jól is állhat :)
2014. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!