Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit jelent a piros fűző az...

Mit jelent a piros fűző az acélbetétesben?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

punk

ha pedig csak a jobb bakancsba, akkor anarchista.

2009. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez azért nagyban változhat az ország különböző pontjain. Van, ahol a kommunista punkok hordják. Ha csak a balban van, akkor anarchistát is jelent valahol (van, ahol azt a sárga jelenti). Külföldön viszont a nácik viselik a pirosat és a punkok a fehéret (mostmár itthon is kezd teret hódítani ez a viselet).
2009. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mind2 választ. Gondoltam én is, h a bőrfejűek hordják már a pirosat.
2009. márc. 18. 13:11
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát én erről még nem hallottam, hogy a bőrfejűek pirosat hordanának, én arról tudok, hogy ők fehéret fűznek bele, a punkok meg pirosat, pont azért, mert eredetileg a punkok a kommunistákkal szimpatizáltak, a vörösekkel. Sosem láttam még felcserélve.
2009. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is tudom az eredeti jelentését, pont azért kérdeztem meg, mert láttam már vörös fűzőt egy olyan bőrfejűn, akinek Nagy-Magyarországos felvarrója volt.
2009. márc. 18. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha mindkettő piros az skin. én csak azt nem tudom hogy hogyvan az anarchista meg a kommunista punk. jobb vagy ball a piros
2010. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A piros fűző és a fehér fűzőt is a skinek használják, a fehér az egysezrűen a rasszimust jelenti, a pirosat viszont csak az füzheti aki már vett részt utcai harcban.
2011. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!