Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még a hosszú kötött...

Divat még a hosszú kötött kardigán tavaszra?

Figyelt kérdés
Nem fognak kiröhögni, hogy én most a nagyon divatos bőrkabát helyett, tavasszal ilyen kötött kardigánt hordok? Ilyen megkötős cipzáros, fekete, szőrös galléros
2009. márc. 17. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyire hosszu? A terdig, vagy comb kozepig ero most nagy divat!
2009. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

combközépig ér.


akkor megnyugodtam, csak azért kérdeztem, mert sehol sem látok most ilyet boltokban, mindenhol csak a bőrkabát van

2009. márc. 18. 10:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Stylist vagyok: Igen, divat. Azért lehet még kapni! :) Csak most inkább az új, tavaszi kollekciót "nyomatják".
2009. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha Stylist vagy, akkor erdekes,h nem tudod,h a tavaszi kollekcio fo darabja a hosszu kardigan...:/
2009. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2009. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, de kötöttet kérdezett, "édes"...
2009. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ezek mind kotottek,amiket kuldtem... nezd meg a linket es rajossz... Mondjuk egy igazi Stylist tudja,h mi az,h KNITWEAR!
2009. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerinted nem tudom, mi az a knitwear? :D Mindegy, nem vitatkozni jöttem ide, hanem válaszolni. Volt egy elképzelés a fejemben és aszerint válaszoltam.

pl.: [link]

2009. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem az zavar,h ha vki azt allaitja,h Stylist,akkor legyen naprakesz, de igy csak egy Wannabe Stylist :S

Egyebkent meg a rovid bordzseki az `08 osz kolleckio. De ez mar csak hab a tortan. :)

2009. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen rövid bördzsekiröl beszélsz? Jézusom, ne idegesíts már! :D Tisztában vagyok vele, hogy mit küldtem, azt küldtem, amire én gondoltam. Vagy talán azt is jobban tudod mire gondoltam...??
2009. márc. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!