Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » DC vagy Eastpak övtáskát hol...

DC vagy Eastpak övtáskát hol kaphatok a Westend közelében?

Figyelt kérdés

Szóval 1. DC vagy Eastpak övtáskát hol kaphatok a Westend közelében? |olyan 4000-Ft értékben|

2. Baseball sapkát |ezis kb 3500-FT| venni ugyanígy a westend környékén. ijesmire gondoltam: [link]

és a márka mind1 mármint, hogy a minta jól nézzen ki, de nem muszály DC-nek lennie. ÉS SEMMIKÉPP SEM FULLCAP!!


2011. jún. 3. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a westendBEN ;D

speed, 2. emelet, mozi szint alatt. én 4 éve (amikor még divat volt) az eastpak övtáskámat 3300ért vettem asszem

amúgy amit belinkeltél az pont fullcap. de azt is nézd meg a speed-ben, vagy esetleg alul van még pár ilyen bolt, meglátod, csomó deszkás cipő ki van rakva.. meg az emeleten is van egy... te nem voltál még a westendben? csak a szemedet szúrja ki ez a 4 bolt.

2011. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ó köszi akkor holnap felmegyek.

Egyébként nem oda szoktam járni azért kérdeztem.

2011. jún. 3. 23:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Speedben vagy Garage Storeban nézd meg:)
2011. jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!