Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, nyáron mi a véleményet...

Srácok, nyáron mi a véleményetek a melltartókról? Hordjunk melltartót? Láttatok már nagyon csúnya mellet nélküle?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Semmi kedvem melltartót felvenni,de nélküle meg félek, hogy megbámulnak. Picit csúcsos a mellem a nagy melegben (ha a top lenyomja,nincs vele gond, ha áll a bimbi akkor szép formás,de akkor meg látszik) de ti hogy szoktatok melltartó nélküli mellekre reagálni? És ha kiáll a mellbimbó? Kötelező megbámulni? Segítsetek nekem légyszi:)
2011. jún. 4. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, de ha kilóg/átlátszik valami, akkor ne csodáld, hogy megbámulják a pasik. Ha te látnál egy pasit áttetsző fehér naciban te is akaratlanul megbámulnád, nem?:)
2011. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pasikat kérdeztem,nyilván nem a kilógó/átlátszó dolgokra gondoltam,hanem a természetes mellre
2011. jún. 4. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kell, hogy az ilyen dolog marha erotikus, főleg, ha a mellbimbó is látszik. Mindig észre szoktam venni az ilyen lányokat. Ha a buszon látnálak így, akkor sajnos elkerülhetetlen lenne, hogy a zsebembe nyúlva megigazítsam a mobilomat szükség esetén akár többször is :D

Nem is kellene hozzá bámulnom, mert nálam a puszta tudat, hogy nincs egy csajon melltartó, különös fiziológiai jelenségeket vált ki :D

Szóval röviden, tömören: NE hordjatok melltartót!


21F

2011. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
.
2011. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és fiúk, az gáz, hogyha (ahogy a kérdező is írta) nem olyan kerek formájú, hanem csúcsos, a meleg miatt? akkor is szép vagy az már inkább gáz? (én is ezen problémázok most, utálom melegben a melltartót)
2011. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Szerény véleményem szerint maximum akkor gáz, ha nagy, vagy pedig lógós a mell. Egy fiatal lány viszonylag formás cicije viszont mindig gyönyörü. Persze garantált, hogy megbámulnak, de irigy nötársaitokon kívül senki nem fog rosszat gondolni rólatok.


És szebbé teszitek vele a szegény epekedö férfiak napját.

Hát nem megéri?

2011. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha úgy gondolod hogy van olyan jó a melled,akkor nem muszáj,persze én is azt mondom hogy számolj némi bámulással de ha ez nem zavar akkor hajrá.
2011. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, ha egy lányon nincs melltartó, sőt kifejezetten csorog a nyálam. Szerintem te se hordj, mert egyik jó barátnőm szerint leáll a melled a növésben plusz nyáron a meleg is közbejátszik a mellek zsugurodásában. Ha csúcsos legalább, lesz aki megmássza (értsd. hegycsúcs) Adok egy jó tanácsot: soha, semmilyen körülmények között ne hordj melltartót, és garantált siker! (ui. nekem bevált)by: Szandika
2013. aug. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!