Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehet-e nyáron egy férfi...

Felvehet-e nyáron egy férfi olyan hosszú pólót az utcára, amely teljesen eltakarja az alul viselt rövid shortot?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat azer a jobb ugy ha a shortbol egy pici kilatszik,kulonben eleg viccesen nezne ki.
2009. márc. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már annyira a pólón van a kérdés vedd fel halásznadrággal.
2009. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy tünhet, mintha hálóruhában lenne az illető. Nem ajánlanám, kicsit vicces lenne.
2009. márc. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
nadrág nélkül?
2009. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se tul jo otlet, en is inkabb akkor a halaszgatyat ajanlanam!
2009. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén öltözködésben rajtam kevés ember tesz túl, és sosem szólok meg senkit, akkor sem ha ízléstelenül öltözik. Szerintem szabadság van, joga van bárkinek bármit felvenni (mindig jobb, mintha nem lenne rajta ruha...) :)


De ezen én is mosolyognék, sokan pedig nevetnének is valószínűleg.

Nők szoktak otthon reggel kávét főzni ilyen hosszú pólóban, amiből csak a lábuk látszik ki.

Elég vicces lenne, ha az emberek nem látnák, hogy van rajtad alul egy short, azt hinnék csak egy pólót kaptál fel...


szerintem a short látszódjon ki azért... ez az összeállítás felejtős. De biztos találsz jobbat ;)

2009. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pont ez lenne benne az izgi, hogy az emberek találgathatnának, van-e alatta short vagy nincs.
2009. márc. 19. 19:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, neem!
2009. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Izgi?!


Hát figyelj... most én elképzelek egy férfit ilyen öltözetben, ahogy épp bevásárol a közértben... tuti elkapna a röhögés. És szerintem ez se nőnek, se férfinek nem jön be.


Vagy hova akarod felvenni, strandra?


Ne haragudj, de szerintem ez hülyeség. Lehet, hogy találgatnának-e, de az ilyeneket általában idiótának nézik, és csak nevetségessé tennéd magad.

Nem bántásból, csak szerintem ez nem túl jó ötlet.

De ha ezt akarod, akkor vedd fel, te tudod.

2009. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!