Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Március 18-án (tegnap) vásárol...

Március 18-án (tegnap) vásároltam egy fehér tépőzáras Nike cipőt,44-es méretben, fel is próbáltam és az üzletben jónak bizonyult, mégis kicsinek érzem. Lehetséges hogy visszaadják a pénzem vagy kicserélik egy nagyobb méretűre esetleg?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok véleménye érdekelne akik már jártak így, vagy cipőboltban dolgoznak! köszönöm előre is!
2009. márc. 19. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan a blokk igényelheted h kicsi és cseréljék ki 1 számmal nagyobbra.

bár még fog tágulni a pipő.^^

2009. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Blokk nélkül semmit sem fognak lépni a Te érdekedben!Ha viszont van blokkod, akkor vagy kicserélik, esetleg levásárolhatod!
2009. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen meg van a blokk! Köszönöm a gyors válaszokat!
2009. márc. 19. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer felvettem a cipőm és visszavittem mert kicsinek éreztem,de azt mondta h látszik h használva volt és nem cserélte ki..
2009. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy napos.. még új szaga is van.. :D egy porszem sem látszik rajta.. ha erre is azt mondja akkor csak szopózik..
2009. márc. 19. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
pont ugyanigy jartam en is a Nike cipömmel, nem tudom mi van ezekkel :) de teljesen ugyanez, 39-es a meretem, kertem, felprobaltam, jo vol, megvettem, felvettem, es rohadtul feltörte a labamat. Kicserelik, ha minden oke vele, vidd a blokkot. Meretet könnyebben cserelnek, mint, ha mondjuk a penzt kered vissza.
2009. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!