Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudhatom, hogy egy...

Honnan tudhatom, hogy egy dekoltázs még szép, ízléses vagy már ízléstelen?

Figyelt kérdés

Sokszor nem tudom eldönteni, hogy nem túl mély-e már, ezért néha azt érzem, hogy már ízléstelen vagyok.

Pedig nem vagyok egyébként az a cicikirakós cicababa.


2011. jún. 6. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát csak látod,hogy ha már túl sokat mutatsz.Vagy kérj meg valakit,hogy szóljon esetleg.
2011. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amiből még nem látszik ki a bimbód/bimbóudvarod vagy a melltartód, az még rendben van. Persze alkalomtól is függ, mert egy diszkóban azért többet megengedhetsz, mint pl. egy állásinterjún, suliban vagy a munkahelyeden...
2011. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha egy normális melltartó van rajtad és mindenhol kb 2 centivel felette végződik az anyag, akkor nem gáz. Ha annál lejjebb, akkor necces, mert a legkissebb mozdulatra kilóghat a melltartód, az már közönséges. Remélem érthetően fogalmaztam. :D
2011. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. jún. 6. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!