Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék kicsit nőiesebben...

Szeretnék kicsit nőiesebben öltözködni. Milyen ruhadarabokat ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
15 vagyok, és eléggé dedós göncökbe járok. Már elég sok nyári ruhát kaptam, mondjuk nem azokkal van a gond, hanem az őszi, téli és tavaszi gúnyákkal. Szerencsére a legtöbb ruha jól áll, kivéve a térd alatt végződő szoknyák. Abszolút színem a kék. Szeretem a farmereket, stb...
2011. jún. 7. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
a csipkézettek nagyon nőiesek, a denevér ruhák is nagyon szépek.. egyszerűen nézz körül egy boltba és kivillannak.. x)
2011. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. jún. 7. 17:54
 3/10 anonim válasza:
Szerintem újságokban, neten is nyugodtan nézelődhetsz, mi is állna jól neked a testalkatodra. Onnan pár tippet elnézel és máris új "szemszögből" vizsgálhatod a ruhákat az üzletben.
2011. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. jún. 11. 11:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Hordj harisnyát, az minden pasinak bejön
2011. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Kicsit többet kellene női magazinokat, portálokat olvasgatnod. Ott mindig felvannak tüntetve (legtöbb esetben képpel mellékelve) a legújabb trendek.


Pólók esetén az igazán nőies darabok, a csipkés, apró virág mintás és V kivágásúak.

Szoknyáknál mindenféleképpen hordj térd felettieket. Nem kell, hogy p*csatakaró legyen, de egy kicsit rövidebb szoknya mindjárt jobban mutat mint egy apáca fazon :)

2011. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Iszonyat édesek most a virágos minták, megtalálhatók cicanadrág, tunika, és trikó formájában is! :)) Odáig vagyok most a magassarkú bőrklumpákért is,ami egy fodros farmerszoknyával isteni! Ott vannak a csipkés, kaftánszerű ruhácskák, egy aranyozott szandival tündérien festesz majd benne!Elegánsabb alkalmakra pedig a pasztellszínű csipkeharisnyákat ajánlom egyszerű miniruhával és balerinacipővel! :-) Ja,és lapozgass Cosmopolitan-t! Remélem tudtam segíteni! 14/L
2011. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm mindenkinek! Sokat segítettetek:)))
2011. jún. 12. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:

szia


Szerintem még ne nagyon vidd túlzásba a nőiességet 15 évesen :$

persze legyél csini, de ne a drága magazinok divat rovatjait nézd, amit majd anyucitól könyörögsz :D

2011. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Van saját keresetem, besegítek a postán, egész jól fizetnek :)) és annyira drága cuccokat nem nézek ki magamnak :D köszi neked is a választ :D
2011. jún. 23. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!