Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, hogy a telitalpú...

Mit tegyek, hogy a telitalpú szandálomban ne csússzon előre a lábam, amikor megizzad?

Figyelt kérdés

Addig nincs gond, amíg itthon járkálok vele ( meg akkor, amikor az üzletben tettem), de ha kimegyek, akkor az egész lábam előre csúszik, a lábujjaim majdnem a földet verdesik, a sarkam kijár a pántjából.

Annyira sajnálom, már a boltban beleszerettem :(

Szerintem az lehet a probléma, hogy műanyag belseje van, de hogy miért nem gondoltam erre, amikor megvettem !?

Lehetetlenség így hordani :(


[link]


Ha nektek ilyen van ( és normálisan hordható), akkor milyen anyagból van a belseje, hogy nem csúszik a lábatok ?


2011. jún. 7. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tuti, hogy működik, de próbáld meg hogy teszel bele olyan scholl party feet szerű kis párnácskát, hátha az segÍt.
2011. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is azzal próbálkozz, mert azért tud annyira előre csúszni a lábad, mert nem fogja eléggé a pánt. Így kicsit meg is emeli a lábad.

Amúgy az enyém is csúszkál, de épphogy, nem lóg le a lábam meg semmi, csak engem zavar picit. :D

2011. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csúszik pedig nem ilyen műanyag a belseje... azért zavar mert a sarkam kijár, figyelnem kell el ne hagyjam (vagy orra ne essek benne).

Egy pamut talpbélés segíthet, sötétebb színű, nem fehér persze, pl. egy fekete pamutos nem is látszik meg és Deichmannban, Humanicban már 500 Ft körül kapható.

Lehet egy próbát megér.

2011. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megpróbálom ezt a zselés talpbetétet, köszi :D


Húh, az nagyon ciki volt, amikor elindultam benne. Olyan voltam, mint egy tojós galamb...

2011. jún. 7. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megizzadt a lábad vedd le:)
2011. jún. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a zselés talpbetét ötletet :D Bevált !!! :D
2011. jún. 12. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:

én is úgy vagyok vele mint a kérdező hogy a boltban még jó volt rám a cipő meg itthon is de ha felvettem az utcára akkor mikor megyek kiesik belőle a sarkam, nekem elől nyitott orrú a cipő, és ahogy előre csúszik a lábam olyan mintha nagy lenne rám ezért nem is megy benne a járás, és így is 1 számmal kisebb cipőt vettem a még egy számmal kisebb az már biztos nem lett volna jó.


nekem is jó megoldás lehet a talpbetét?

2012. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!