Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagásra felvehetek fehér v...

Ballagásra felvehetek fehér v nyakú pólót sima csőszárú farmerrel? Nem szeretem az öltönyt.

Figyelt kérdés

amúgy nyolcadikos ballagás...


16/f


2011. jún. 8. 20:29
 1/5 anonim válasza:
Ha a tanárok nem szólnak érte, igen. De azért a farmer legyen fekete :)
2011. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát de én nem oda járok, hanem unokatesóm hívott meg :D
2011. jún. 8. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze simán. :)
2011. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Első vagyok. Bocsi, akkor félreértettem :)

Ebben az esetben abszolút!

2011. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én azért vmi elegánsabbat vennék fel, mégiscsak egy alkalom. Nem feltétlen kell öltönyben, de egy ing meg egy elegánsabb nadrág jobb lenne oda... mondjuk ha fekete a farmer, és nem rí le róla távolról, hogy farmer, akkor oké (ráadásul azért ugye azt tudod, hogy a végtelenségig nem tudod elkerülni az öltönyt az életedben). Mondjuk attól is függ, hogy milyen a hely... nálunk egyik osztálytársam haverjai bejöttek atlétában meg rózsaszín csokornyakkendőben poénból, na, úgy kinézték őket a tanárok, a szülők és a diákok is, hogy ott süllyedtek el majdnem a földbe.
2011. jún. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!