Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is szemétség 7....

Szerintetek is szemétség 7. osztályos gyerekeknek pánt nélküli táncruhát bérelni?

Figyelt kérdés

Tavaly pánt nélküli keringőruhát béreltek, pedig csak 7. osztályos voltam. Mindenkinek volt melle, csak nekem meg néhány gyereknek nem, és úgy néztem ki, mint egy hülye, mert teljesen lapos volt a ruha.szerintem ez akkora szemétség volt

[link]

ilyen volt

Brr

14/L


2011. jún. 12. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szép ruha, bár tényleg nem mindenkinek előnyös. Az lett volna a jó megoldás, ha mindenki maga választ ruhát.
2011. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

szerintem gyönyörű,én a helyedben örültem volna neki, imádtam volna egy ilyenben lenni.

És nekem sincs mellem, de vannak pántnélküli felsőim, ruháim, és jól állnak. ---> pántnélküli melltartó.


14l

2011. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szemétség, nem ők tehetnek arról hogy nincs melled.

És nem csak nagymellűeken mutat jól, sőt..

2011. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pántos ruhában is biztosan lett volna jó ruha.Olyan ruha kellett volna,ami mindenkinek jó és amúgy mindenkinek ugyanolyan volt,nem lehetett másban. És nem vehettem pántnélküli melltartót, mivel nem volt ott semmi.
2011. jún. 12. 12:00
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs melled, akkor a többi ruha is ugyan ugy állt volna rajtad. Szóval azok is teljesen laposak lettek volna....
2011. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Állandóan piszkálnom kellett, végül úgy megszorítottam, hogy majd meg fulladtam, mert féltem, hogy leeseik.
2011. jún. 12. 12:19
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a ruha nagyon szép volt. A probléma inkább azzal volt, hogy mindenkinek ugyanolyan ruhában kellett lennie.

Egyébként egy push-up melltartó csodákra képes.

2011. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát pech,akkor épp te jártál rosszul. Ha meg másmilyen a fazon, más szívott volna, de ez neked akkor bizonyára eszedbe se jutott volna, hogy valakinek ez nem jó. És igazából szerintem 7. eseknek eleve nevetséges ilyen ruhát felvenni, túl fiatalok vagytok még ehhez.
2011. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Olyan ruhát úgysem tudtak volna választani, ami mindenkinek jól áll és senkinek nincs ellene valamilyen kifogása. Szerintem semmi szemétség nem volt a dologban.


19/L

2011. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A pántnélküli csak a nagymellűeknek jó, a pántos mindenkinek jó, miért ne lenne jó?
2011. jún. 12. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!