Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet, hogy a mereteimmel...

Hogy lehet, hogy a mereteimmel S-es ruhakat hordok, de mas ugyanilyen merettel minimum M-et?

Figyelt kérdés

Ezt nem ertem.

Az unokatestverem kolcsonkert tolem nehany szoknyat, felsot, egesz ruhat, mert az uj pasijaval megy nyaralni es nem sok konnyu nyari ruhaja van. Szivesen kolcsonadtam neki.

Az en mereteim:

mellboseg: 89

derek: 61

csipo: 90

comb: 51


Minden ruham S, vagy XS, 34-36 meret, foleg S es 36, bizonyos uzletekbol kisebb kell.

A baratnom direkt lemerte magat mielott osszevalogattam neki a ruhakat, azt mondta, hogy o is ilyen meretu.

Elkuldtem neki a ruhakat (merthogy messze lakik, most nem tudtunk talalkozni, igy postaznom kellett), erre vissza is kuldte egy heten belul es felhivott jol megsertodve, hogy ra ez mind kicsi, o M-L meretet hord, minek mondtam, hogy ilyen meretem van centiben, ha nem is igaz.

De tenyleg ennyi, lemertem magam azota mar ketszer, mert idegesit a dolog (o fizette a postakoltseget oda-vissza, ezert merges).

MOst akkor ez hogy lehet?

Az a poen, hogy elotte en egy-ket ruhat, szoknyat lemertem centivel is, azoknak is atkuldtem az adatait es arra is azt mondta, hogy tuti jo lesz.


Lanyok, ti hasonlo meretekkel mekkora ruhat hordotok?


2011. jún. 13. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, én nem vagyok hasonló méret, de én hordok a 99-75-99-el, 61-es combmérettel L-es ruhákat, vagy M-es felsőket, akkor a nálam jóval kisebb barátnődre nem hiszem, hogy ekkora kéne.


Szerintem:

1. Nem tetszettek neki a ruhák.

2. Nem álltak jól rajta.

3. Nem jól mérte magát/kamuzott a méretekkel kapcsolatban, és ezért nem lettek jók rá a ruhák.

2011. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelek, hogy rosszul mérte magát, vagy nem akarta megmondani mekkora. Vagy csak azt nézte, hogy S-es, és pl. egy C&A-s S-sel meg egy Mayo Chick-es S-es felső között szerintem jó nagy eltérés van:) Mert az lehetetlen, hogy centiben ugyanakkorák vagytok, amúgy meg más ruhaméret.
2011. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, én olyan 89-71-96 és 54es combbal hordok M, S ruhákat, méretezéstől fazontól függően.
2011. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg lehet az is, hogy a bővebb, lengébb ruhákat szereti és bár méretben jó lenne rá a ruha, mégis kényelmetlenül érzi magát benne, mert nem szokta meg, hogy pl. hozzásimul a póló, vagy szűk a nadrág rajta.

Csak onnan gondolom,hogy én így vagyok vele és inkább veszek mindenből eggyel nagyobb méretet, hogy ne érezzem magam kényelmetlenül benne.

2011. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!