Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha mensim van ket bugyit...

Ha mensim van ket bugyit szoktam hordani, egy pamutot rá meg egy franciabugyit, a párom nagyon viccesnek tartja, csak én vagyok igy vele?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Miért veszel fel két bugyit olyankor?Ha betétet használsz kicsitt érthetöbb de ha tampont akkor végképp nem értem:(..Biztonságosabbnak érzed így?Vagy miért?
2009. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Te tudod, hogy mit csinálsz, de én borzasztóan kényelmetlennek találnám... Egyébként meg azt gondolom, hogy egy réteg bugyi már nem sokat változtat azon, hogy átázol-e vagy sem (Érted: azok után, hogy átázott a betét/tampon, már semmi egy bugyiréteg)

Akkor már logikusabbnak tartanám, hogy felteszel egy tampont, plusz még beraksz egy betétet- már ha az átázástól félsz.

Ha nem, és más miatt hordasz két bugyit, akkor tényleg mókás! :)

2009. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen, szerintem csak te vagy így vele:))
2009. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy hülyeség, de ezzel én is így vagyok, viszont én csak éjszaka veszek fel 2 bugyit,és inkább csak az 1. 2 napban,amikor erősebb a vérzésemOlyankor is csak azért mert betétet teszek be, napközbe pedig tampont +tisztasági betétet. :)
2009. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Szia

Nem vagy egyedül :)


Én régen (suliban), amikor még csak betétet használtam beraktam egy alwayst (éjszakait), aztán még hátul tisztasági betétekkel is kibéleltem magam.

Persze nem függőlegesen, ahogy kell hanem vízszintesen vagy 2-3at :DDD

Muszáj volt, mert nekem erős vérzésem volt + nagyon aggódtam + ugye tesióra, bukfenc stb.

És még rávettem egy hatalmas bugyit mindezekre! :DD


Most épp megvan, ilyenkor úgy csinálom, hogy ob pro comfort (narancssárga, gyengébb napokon citromsárga) tampon és beteszek egy always night betétet is, de azt alig kell cserélni, mert általában nem lesz olyan.

Másik bugyit már nem veszek fel, csak az elején vettem fel, mert a hülye betét nem tapadt oda a bugyimhoz és néha lejött és a nadrágomhoz tapadt stb aztán ki kellett dobnom az egészet... kínszenvedés volt.

De az új always olyan 4szárnyas (vagyis 2 szárny, de 4 kisebb ragasztója van vagy hogy írjam) ez már nagyon jó, semmi gond nincs vele.

Én régen a betéteket még le is ragasztottam volt ilyen téglalap alakú ragasztócsíkom, azt rányomtam, nehogy lejöjjön :DD

Szóval én tényleg nagyon sokat kínlódtam emiatt.


Ma már egy ob tampon és egy always betét elég, és egy bugyi. Másik nem kell.


Ja és az ob-nek megjelent az új flexia, annak pici szárnyai vannak annál biztonságosabb dolog nincs! ;)


Elnézést, hogy sokat írtam :D


Végeredményben nem csak te vagy így vele, de a legtöbb nő nem "ad ennyit a biztonságra", de ha neked így kényelmes és így érzed magad biztonságban rendben.

A tükörben nézd meg, hogy nem látszik-e át a nadrágodon, hogy 2 bugyi van rajtad, és nyáron lehet kényelmetlen lesz a nagy melegben.

Térj át tamponra+betétre és akkor semmi gond nem lehet, max gyakrabban cseréled a tampont, hogy még nagyobb biztonságban érezd magad.

2009. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak max. 2-3 napig szoktam hordani amikor tényleg nagyon vérzek, igy nem csuszkál a betétem. Én pont a nagyon nehéz napokon nem hordok tampont. A két bugyi kozze be szoktam tenni egy nejlon lapot , egz kiss zacsit , ez arra jo ha éjjel vagy ha űlök és hátul kifolyik mégsem ázok át. Farmer allatt nem nagyon látszik ,de ilyenkor inkább szoknyát veszek fel.
2009. márc. 23. 05:51
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
szerintem nem gáz..napközben volt már, hogy én is kettőt vettem fel, de ritkán..viszont éjjel, az első napokban olyan 3-4 bugyi van rajtam még pluszba a tampon+betét mellé. :$ muszáj, mert nagyon erős a vérzésem.végülis ki lehet bírni..inkább, minthogy összevérezzem a lepedőt.
2009. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szoknyát?:O

Hát ez nem túl jó ötlet..

2009. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!