Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet valahonnan rendelni...

Lehet valahonnan rendelni vagy venni valahol ilyen nadrágot? És milyen helyen lehet venni Neon színekben olcsón a hózentrógert?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 16. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress az ien markas uzletekben...D

bIZtos kapsz:D:P

2011. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de az nem olcsó :S
2011. júl. 14. 18:24
 3/4 anonim válasza:
A faszát meg kell fizetni mese nincs.
2011. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

mostmár mindent kínában gyártanak,minden szar,két nap alatt tönkre vágtam a cipőmet,mert meg akartam úszni olcsón,meg nincs semmi márka. ha bemész egy kínaiba,nem látsz mást,csak

ilyen,meg olyan szar ismeretlen gagyi márkákat,aminek a 3/4-ed része egy hétnél nem bírja tovább!!! például az angol turkálóban találhatsz jópár márkás cuccot,mert ugye az angolok nagyon adnak magukra,fel se vesznek 20.000 forintnál olcsóbb cuccokat!!! de ott pont ezért van pár jó cucc... aműbőrdzsekimet is ott kaptam,tavaly,és még megvan,semmi baja!!!megéri nézelődni!!! :D:D

2012. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!