Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknya alá tanga gáz vagy szexy?

Szoknya alá tanga gáz vagy szexy?

Figyelt kérdés
UGye most jott a nyári idoszak amikor nemhordunk harisnyát és egyre rovidebb szoknyákat veszunk vel. Egy nem olyan szük térdfolé érő ruha alá tangát vegyek vagy inkább vmi csipkés bugyit?? Fiuk és lányok véleményét egyaránt várom!!
2011. jún. 16. 10:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sexy én is így hordom.
2011. aug. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
barátnőmön tegnap szoknya volt és tanga, hát megvadít amikor felér a kezem a lábán a fenekéig :)))
2011. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%

Én csak tangát javasolnék a miniszoknyák alá,főleg ha pl fehér,vagy nagyon rádsimulós.

Sokkal jobban kiadja a popód formáját,tehát ha azt szeretnéd,hogy miniszoknyában szép legyen a popsid,akkor mindenképp tangát vegyél,az a legjobb választás!:)

2011. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Szoknya alá nem gáz a tanga, sőt jó, de azért a villamoson nem ülnék le, amikor az van rajtam. :)
2014. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhaság, hogy szoknya alatt tangát nem szúrni ki. De még mennyire, hogy kiszúrni, pláne szűk szoknya esetén, ahogy a fenék szó szerint körvonalazódik tanga esetén.
2014. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!