Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen (férfi) fürdőgatyát...

Milyen (férfi) fürdőgatyát vegyek?

Figyelt kérdés
Csak ez a térdig érő nadrágszerű fürdőgatya a divatos, vagy a boxerszerű is? Átlagos alakom van, 20/f.
2011. jún. 16. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha átlagos alkatod van, inkább egy fürdőgatya. Nem muszáj olyan túl hosszú szárúnak lenni. Én szeretem, mert kényelmes, és nincs az az érzés hogy mindenki a koronaékszereket bámulja :DDDDD


Viszont ne vegyél virágmintásat, nem értem mióta divat a virágminta a fiúknak :D


15f

2011. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát fiúknak lassan a tűsarkú is divat lesz, elbaxott egy világ jön :D


Am vettem fürdőnadrágot, térdig érőt, kockásat.

2011. jún. 16. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a térdig érős néz ki jól és semmiféleképpen se vegyél színeset. Akin virágos meg rózsaszín meg ilyen színű van azon látszik, hogy egy idióta.

Vegyél kb térdig érő sötét színűt, nekem azok jönnek be.

23/L

2011. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én férfin fürdőnadrágnak a fecskét és a boxer fazonút szeretem, a rövidgatya-típusút nagyon nem.
2011. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mady válasza:

Én ma vettem a takko-ban nagyon jók vannak 1000-1500 ft ért


[link]

2011. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!