Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek szép ez a ruha és...

Szerintetek szép ez a ruha és hogy állna rajtam?

Figyelt kérdés

Alacsony vagy és vékony, de nagy mellem van. A kedvenc színem a zöld.


[link]


2011. jún. 16. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elmegy,nem tudom hogy állna rajtad:)Pár kiegészítővel szerintem tökéletes az összeállítás:)
2011. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nagyon teszik a ruha,úgy gondolom, jól állna :)
2011. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik vedd fel! Egyébként tényleg a kiegészítőkön van a hangsúly. Ha nem megfelelő körítést választasz az teljesen tönkre tudja tenni az összhatást. Egyébként minél kevesebb a kiegészítő annál jobban néz ki ezzel a ruhával. De azért kell hozzá!
2011. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A cicidet minden bizonnyal kiemelné. :) Ha nem hosszabb a térdednél, akkor biztos jól állna. Mivel a derekán van az övrész, nem pedig csípőnél, így magasítana is.


Amúgy nekem tetszik ez a ruha. Én hordanám. :)

2011. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. :) De magassarkúval vedd fel. nézz szét itthon az angol turikban szoktak lenni ilyen stílusú rucik.
2011. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A ruha szuper, de húzott a felső része, és elég kivágott, ezért még tovább fogja növelni a melled. Mivel alacsony vagy, lehet hosszú is lesz rád, de te ismered magad, ha tetszik vedd meg.
2011. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is attól tartok, hogy hosszú lenne nekem, de mindenképpen magassarkúval hordanám. A felső része nagyon tetszik,az nem baj,ha mégjobban nagyobbítja a mellem, csak ne essen ki belőle, mert azt nem szeretem.
2011. jún. 16. 22:48
 9/12 anonim ***** válasza:

ha nem nagyon hosszú akor fel lehet varratni az aljából egy kicsit, de sokat nem érdemes, met csúnya lenne a ruha. űahogy most elképzellek, nehezen kaphatsz magadra ruhát. ami jó mellben, az nem jó amúgy. én a helyeben nem rendelnék netről.

tényleg nézz szét inkább turikban.

2011. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kiemelné a melled. Nem állna jól.
2011. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!