Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék ilyen nadrágot?

Hol vehetnék ilyen nadrágot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! [link] Ilyen nadrágot keresek, de sehol nem találok elfogadható árban, debrecenben néztem,d e nincs a tally weijlben sem, sem pedig a többi ruhaüzletben, egy ben láttam de ott meg 10ezerért... nem tudnátok egy helyet ahol kapni ilyen nadrágot?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. jún. 17. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mango,Zara, Topshop, New Look, Peacocks. De a Topshop tele van ilyen fajta nacikkal ! Az ezer százalék
2011. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
zöld fishbone-os a newyorkerből nem jó? nekem van egy 2500ért a tied lehet ha jó a méret:)
2011. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodsz a márkás cuccokhoz akkor Ázsia Center dugig van ilyenekkel, 4500-ért utánad dobják. Sztem más kínai boltokban is lehet kapni + piacon. Tesco-ban 6e körül van.
2011. jún. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!