Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire lennék...

Szerintetek mennyire lennék ciki bikiniben?

Figyelt kérdés
167cm, 80 kg vagyok, szóval nem valami modell alkat, és azt olvastam, hogy az egybe részes fürdőruhák már nem menők.
2011. jún. 18. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

a tankini most menő ezt olvastam ma valahol

[link]

2011. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem függ alkattól is. Én sem vagyok vékony 175/77 homokóra alkatom van de a hasam szép és feszes szóval mindegy hogy látszik vagy sem mivel nekem a lábam a problémásabb azt pedig úgy se tudom eltakarni. Szóval ha nincs lógós nagy hasad akkor kár tankinit venned.
2011. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ó, tele minden egyberészesekkel, vékony csajoknak valókkal is, és ducibbaknak is. Nézelődj itt: bonprix.hu

De a tankini valóban csinibb szerintem.

2011. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora súlyfelesleggel már mindegyik bikini ciki lenne, mondjuk nem is inkább ciki mert sok dagadt csaj van, mondjuk úgy hogy egyik se állna jól.De ez a kérdés mondjuk eszedbe juthatott volna ősszel, és akkor most nyárra már meglenne oldva a problémád:)
2011. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!