Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk! Szerintetek jol nez ki...

Fiuk! Szerintetek jol nez ki egy creme szinu szoknya, creme szinu boleroval, fekete magassarku cipovel, fekete felsovel illetve creme/fekete kiegeszitokkel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ettől sokkal okosabbak lettünk.
2011. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha pasik véleményére vagy kíváncsi, akkor linkelj fotót is a szettről.
2011. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Lány vagyok, de OMG... van fehér, sárga, piros, kék meg zöld, barna blabla. De nem csontszín, meg vaj meg margarin meg mit tudom én még mi van a hűtőben, amiről színt lehet elnevezni.

Én magam nem tudom, mi a fene az a krém szín, nemhogy egy pasi.

2011. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az ciki, ha egy lany se tudja, hogy milyen az a creme szin! Mondjuk a 70 eves nagymamam is tudja, de mindegy! Ezek szerint modern nagymamam van :))
2011. jún. 18. 12:41
 5/12 anonim ***** válasza:

A creme szín az ilyen világosbarna? :D Mi az a bolero? :D:D

Milyen kiegészítőkre gondolsz?


Próbáltam, de nem tudtam ezeket vizualizálni, legalábbis így elsőre világosbarna egyenruhában ugráló pomponlány jutott az eszembe lol.


24/F

2011. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Különösebben én nem tartom "cikinek". Egyetemista vagyok, dolgozok mellette, kisebb gondom nagyobb annál, mintohgy a színek rejtelmes elnevezésével foglalkozzak.

Csak segíteni akartam, hogy valószínűleg mások is vannak -főleg a férfiak körében- akik nem tudják beazonosítani ezt az árnyalatot. 20 vagyok, megelőzi a divatérzékem egy nagyi?(:

2011. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Krém az ilyen világosbarna féle, a bolarót meg valami narancssárga árnyalatnak képzelem el.. De pontosan én sem tudom hogy hogy néznél ki, szerintem küldj egy képet, ha normális válaszokat szeretnél!
2011. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Megvédem a női mivoltomat... a bolero, az ITALPOR!

(amúgy ilyen pulcsi szerű, ami mell alá ér)

2011. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi értelme van az olyan pulcsinak ami csak mell alá ér :O vastag anyaga ellenére nem melegít hisz csomó mindened kilátszik belőle, ugyanakkor nem emel ki annyira mint... amennyire kikéne ;)
2011. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!