Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olcsó, jó minőségű acélbetkós?

Olcsó, jó minőségű acélbetkós?

Figyelt kérdés

Olyan válaszoljon aki egy kicsit is ért hozzá, mert nekem fontos lenne (: köszi :)

Az a lényeg, hogy most van egy bakim, csak az 14-soros Invader, és másfél év alatt szétment -.- és most szeretnék veni gy újat, ami 20 soros. Shelly-st néztem, de az drága.. bár sokak szerint nagyon jó márka. Milyen kicsit olcsóbb márka van ami sokáig bírja is?

Steel-t ne is irjatok, az ki van zárva, hogy veszek. borzasztó rossz. A barátomnak volt és még hamarabb szétment mint az én Invader-em.

árat és márkát légyszi :)


2011. jún. 20. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Martens-nek is van acélbetkósa, az jó (bár az áráról fogalmam nincs, én az enyémet használtan vettem, occsón)

A Steel nagyon sz*r, a Shelly's úgyszintén...

Vagy... Menj be katonai boltba, ott igaz, hogy nevesincsek vannak, párom is ott vette 5 évvel ezelőtt, és még mindig jó! 18 ezer volt.

2011. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, páromé valami Pure Trash vagy mi a szösz :D
2011. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem márkától függ hogy meddig tart hanem attól hogyan bánsz vele, hogy ápolod. Nekem kettő Steel van, egyik 8 éve, másik 5 éve, egy kicsit le van kopva a sarka a 8 évesnek, a másiknak még semmi baja. És szinte minden nap ezeket hordom. Persze nem rugdalom szét meg nem ebbe járok hegyetmászni, szóval vigyázok rá.
2011. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én CIánkálisból csináltattam magamnak méretre, 28 soros, 4 és fél éve van meg. Összes problémája egy kis kopás az orrán (tényleg kicsi:), de hát az minek nincs, ha nyúzza az ember koncerten? Az előzőm HD volt, 3 év után szakadozott. Huszon egy-két ezerbe került a 28 soros méretre készített.
2011. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

28 O.- Az menő :D én is 20 sorost, vagy annál nagyobbat szeretnék, csak alacsony vagyok és nembiztos hogy elfér rajtam az a sok sor :D xDígy is lábszárközépig ér nekem a 14-sorosom :D

Én másfél éve vettem az invader-em és majdnem mindíg abba vagyok. De a sarkábóból már hiányoznak a csavarok, mert annyira kikopott, hogy már csak a száruk maradt meg, az meg kiesett. elöl meg az acél és a fűzés között nagyon szét ment a betöréstől, és a jobbnak a betörés vonalában fel van szakadva a fűzőjéig... Ez csak egy 10-es volt munkaruházatiba. De akkor is jobban szétment a kelleténél.

Pedig lány vagyok :D

2011. jún. 21. 09:35
 6/8 Hawer válasza:

Az Invader pedig nagyon jó márka! Lehet hogy rosszat fogtál ki...

Undercover-ból van 20 és 30 soros is! És JÓ!!!

2013. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta már vettem egy jó kis 25 soros Ciánkálit:)
2013. márc. 27. 18:20
 8/8 Hawer válasza:
Grat! Az se rossz!! :)
2013. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!