Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bikinit ajánlatok nekem?

Milyen bikinit ajánlatok nekem?

Figyelt kérdés

Van felesleg a hasamon (dolgozom rajta, hogy ne legyen), és a combom is vastag. :/ Milyen bikini állna jól?


15/L


2011. jún. 21. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
nevegyél olyat, aminek a bugyi részét oldalt megkell kötni, inkább valami franciabugyi szerűséget
2011. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tök mindegy ,egy 15 éves csajszit bármiben megnézünk.

(egy 75 éves nyanyát viszont már semmiben sem )


20/F

2011. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az elsővel nem értek egyet, ami persze nem baj. Mivel a franciabugyis alsó elvesz a lábhosszból, így vastagabbnak fog tűnni. A megkötős előnye még az is, hogy állítható, így biztosan nem fog bevágni.

Szerintem olyat válassz, aminek az alsó része egyszerű, egyszínű, vagy nem túl feltűnő. A felső legyen díszített, mintás, esetleg fodros. Ez optikailag nagyítja a melleket, és odavonzza a tekinteteket.

Mindenesetre próbálj fel többet, csak akkor tudod eldönteni, hogy mi az, ami valóban előnyös.

2011. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a harmadik válaszolóval értek egyet, hozzátenném azt is, hogy vehetnél push-up hatású felsőt, szerintem mindenképp mintásat, és az alsó legyen egyszínű. így tudod leginkább az előnyös részét mutatni az alakodnak
2011. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!