Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmermini sportcipővel? Milyen?

Farmermini sportcipővel? Milyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát biztos akad jó kombináció is.(főleg ha hosszú a lábad)

Így most nem tudok elképzelni olyan párosítást ami jól nézhet ki így,de biztos van ilyen... Kicsit ködösen fogalmaztam,bocsi:D

2011. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyit látok farmersorttal felveszik, és az nem néz ki hülyén. De mivel nyáron szoknyapárti vagyok, gondoltam talán farmerminivel sem lehet rossz, ha épp olyan helyre megyek ahova papucsba nem előnyös.
2011. jún. 21. 14:09
 3/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem irtó csúnya rövidnacival is, nem még szoknyával.. bocsi.
2011. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen okés, a farmer nem egy komoly ruha. Bár nem szeretem a lányokon a sportcipőt, de ettől még az objektív ítéletem az, hogy okés.
2011. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát szoknyával szerintem hülyén néz ki...rövid nacival jobb :)
2011. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Emilly válasza:


Szia! Szerintem tökéletes kombináció... Én is ilyen párti vagyok és mindig kombinálok... Nem vagy papucs párti és szandállal meg nem tudom... Szerintem nem az igazi :) de sportcipővel nagyon jó. A felsődet pedig hozd összhangba a cipővel és a farmerral.

Tuti jól fogsz kinézni...:)

2011. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem sose tetszett az ilyenfajta párosítás. De ha neked tetszik mért ne vennéd fel ??


17L

2011. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor jó, ha nem az a bumszli sportcipő, hanem kicsit olyan rövid szárú tornacipős, követi a lábad vonalát, szal nem deszkás cipő:) remélem érthető, mire gondolok:D
2011. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ívy1 ***** válasza:
jó csak ne túl csicsás és élénk színü legyen.de vehetsz hozzá balerina cipőt is az elegánsabb.
2011. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!