Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ilyet felvehetek...

Szerintetek ilyet felvehetek esküvőre vendégként?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 22. 09:40
 1/10 anonim válasza:
Szerintem igen
2011. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csini, nekem a kék tetszik, de ez egyénfüggő. viszont csak akkor vedd meg, ha tényleg kényelmes és nem csúszkál, mert kellemetlen estéd lehet.
2011. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy milyen esküvő, és hogy zavarna-e ha összesúgnának a hátad mögött, vagy beszólnának.

magyarul, ha kisesküvő, akkor szerintem sima, de ha nagy, és nem bírod a megjegyzéseket, akkor ne, mert a fiatalok irigykedni fognak (ha jól nézel ki), ha mondjuk vastag a combod, akkor azért szólnának be, a mamák azért, mert "ezek a mai fiatalok".

a nők már csak ilyenek...

2011. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3. vagyok


azt nem tudom templomba mentek-e, de oda nem illik, rövid ujjú boleró, vagy ilyesmi kéne hozzá.

2011. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kis esküvő lesz...a templomba mindképp viszek valami bolerót, mert tudom nem illik vállat, hátat szabad hagyó ruhában menni...köszi megnyugtattatok, mert nem szerettem volna valami nagyon alkalmit venni, mert fital vagyok(24) és nem szeretem a túl puccos dolgokat... de ezt pont jónak találtam, alkalmi is, csini is, de nem is túlzás :)
2011. jún. 22. 10:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Csinos! Igen.
2011. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Simán felveheted. Nekem tetszik. Mondjuk egy fekete magassarkú körömcipővel képzelném el.
2011. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
esküvőtől függ mert szerintem egy nagy esküvőre nyugodtan de ha 10-20 fős esküvőre ne...
2011. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
40-50 fős lesz, de szerintem minden esküvő megérdemli az alkalmi ruhát, az esküvő az esküvő...köszi a sok választ :)
2011. jún. 22. 21:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha jó az alakod, igen.
2011. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!