Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni ilyen cipőt...

Hol tudok venni ilyen cipőt személyesen?

Figyelt kérdés
Nyíregyháza mellett lakok, nem szeretnék internetről vásárolni/rendelni, ugyanis teletömték a fejemet mindenféle rossz tapasztalattal, ilyesmikkel. Egy teljesen fekete, rövid szárú fekete converse cipőt szeretnék venni Nyíregyházán. ( [link] Ha tudtok árakat mondani azt is nagyon megköszönöm! :-)
2011. jún. 23. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:

A converse.hu szerint Nyíregyházán a sétáló utcán van egy Sétáló Cipőbolt nevű üzlet.

Az ára 13.990 Ft.

2011. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de szerintem ne iylet vegyél hanem a bokavédőset mostanság az a divad de ez is tök jó!puszikaa
2011. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magas szárú ugyanilyenem van már, csak nyáriasabb egy kicsit a rövid szárú. Köszönöm mind a kettőtöknek, aranyosak vagytok, hogy írtatok! :-)
2011. jún. 23. 23:39
 4/6 anonim válasza:

Már ne haragudjatok, de szerintem hülye, aki boltból veszi meg ezeket a cipőket.

Nekem is teletömték mindenféle badarsággal a fejem, de mégis internetről rendeltem egy ugyanilyen cipőt, dobozban, címkével, tehát vadonatújan kaptam meg 4500 Ft-ért postával együtt...


Rá egy hétre rendeltem egy másikat is, mert őrületesen jó ára van, a melótársaim meg csak néznek, hogy mivan velem, talán rám szakadt az ég...? :D


szval gondold meg!!!!

2011. jún. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a korzóba menj és ott a conversebe,sokkal több cipő van ott.azt nemtudom hogy mennyibe kerül,de valószínű amennyit az első írt.
2011. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

00:28

Melyik oldalról rendelsz? Ha tényleg azt küldik amit kérsz és jó árban van, akkor nagyon is érdekelne az oldal címe! :-) Köszi szépen mindenkinek!

2011. jún. 25. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!