Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az normális dolog, hogy...

Az normális dolog, hogy szinte mindenkiben találok valami szépet, csak magamban nem?

Figyelt kérdés
17/L....lehet hogy csak a korral jár,de tényleg,hiába nézem semmi jó nincs! a szám olyan mintha plasztikázva lenne,amiért sokat csúfoltak,a bőröm sem a legszebb,a szemeim egyáltalán nem szépek...stb...kinövöm ezt még?:D
2011. jún. 27. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van. 19 éves vagyok.

Próbáld meg magad mások szemszögéből nézni, mintha más nézne téged és nem te. Lehet, hogy így másképp látod majd magad.

2011. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szomorú... én nem tudnék rosszat mondani magamra minden úgyjó.
2011. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát esetleg nézd máshogy a dolgokat.. Hogy monjuk örülsz,hogy nem vagy dagadt,vagy pont arányos a lábad a feksötesteddel,vagy jól hordod a hajad. De ha gondolod prviben küldhetsz egy képet.:] 17/l
2011. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

velem is ugyanez van persze mindenki mondogatja,hogy milyen szép vagy meg minden de hát én ezt nem igy gondolom:SS

13L

2011. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ez inkább önértékelési zavar (vagy lehet testképzavar). sokszor alakul (pl egy őszinte párkapcsolattal) de ha nem, akkor szakemberhez kell fordulni.
2011. júl. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

egyébként meg egyáltalán nem normális.

utolsó voltam.

2011. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!