Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » összedörzsölődő combok. Van...

összedörzsölődő combok. Van valami praktikátok hogy ne dörzsölődjön össze annyira? Azt hallottam hogy a hintőport jó rá. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 07:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Jó rá a hintőpor, persze... De valószínüleg attól van, hogy vastagok. Szerintem kedj el combizom-erősítést, a neten találsz gyakorlatokat, és pár hónap alatt majd szép, formás lábaid lesznek :)
2011. jún. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi és tud valaki valami mást hintőpor helyett? :S Fontos lenne.
2011. jún. 29. 08:07
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Járj úgy, mintha éppen egy nyeregről szálltál volna le :) Na jó, viccet félretéve szerintem is csak az erősítés segít. De miért, olyan zavaró lenne? Sok embernek összedörzsölődnek a combjai, de senki sem veszi észre.
2011. jún. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Engem kifejezetten irritál :S
2011. jún. 29. 08:19
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem erre nincs igazán jó megoldás, a hintőpor is csak átmeneti. Ha nem akarsz tornázni, akkor nadrágot hordj, vagy a szoknya alá vegyél fel hosszú szárú bugyit, ami leér combközépig.
2011. jún. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
és gondolom a legegyszerűbb megoldás számodra a leg kivitelezhetetlenebb: le kéne fogynod
2011. jún. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó épp rajta vagyok az ügyön de nem kell egymás után háromszor leírni.Amúgysem ez volt a kérdés.
2011. jún. 29. 08:38
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne törődj ezekkel a szimpatikus válaszolókkal, akik a fogyással jönnek. Nekem a szoknya alá a biciklisgatyó jött be. Olyan combig érő. Ha rövid a szoknyád, akkor ki kell bírni a kellemetlenséget. Ha hosszú, akkor vehetsz alá vékony pamut sztreccs sortot. Amúgy én éppezen okokból főleg nyáron a nyári nadrágokat részesítem előnyben. Szóval ne érezd magad rosszul ezzel rengetegen vannak így mint Te, ez másoknak is gond. Se krém, se hintőpor. Nekem semmi nem vált be.
2011. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi.
2011. jún. 29. 12:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is egy évtizedig kínlódtam ezzel a problémával mire valaki ajánlotta,hogy golyós dezodorral kenjem be a combomnak azt a részét, ahol a kettő összeér és kidörzsölődik. Abszolút bevált, azóta tavasztól-őszig csak szoknyát hordok! Egy próbát neked is megér!
2011. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!