Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet darabra szegecset...

Hol lehet darabra szegecset kapni Budapesten?

Figyelt kérdés

Ilyesmiket, mondjuk tizessével:


[link]


2011. jún. 29. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
A Google a barátod! Keress rá! Képtalálatok - szegecsek. Aztán ami ott megtetszik, de csak webáruházban kapható, hívd fel őket, hogy esetleg van-e üzletük. Amúgy szerintem ilyeneket cipő kellékes, bőrös boltban nézzél. Ezt is nézhetsz a neten, de ha van a közeledben ilyen bolt, kérdezd meg az eladótól, hogy mit ajánl, hol keress ilyet. Sok sikert!
2011. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. De hogy a lényegre válaszoljak, szerintem ilyen kis tételben nem fogsz kapni, csak úgy, ha ő üti be (vagy legalábbis ennek az árát fizeted érte). Mivel a kereskedőknek ez nem üzet ilyen kicsibe kiszerelni. Én múltkor patentot kerestem (persze csak keveset), aztán mondta az eladó, hogy csak száz db-os van 500-ért. Mondtam, hogy én csak öt párat szeretnék. Erre azt mondta, hogy beüti darabját százasért. Mondom neki nem kell beütni, majd én. Erre ő: akkor is száz ft darabja. áááááááááá Hát ezek után bolond lettem volna nemmegvenni a száz darabos kiszerelést.
2011. jún. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Cipésznél nem hiszem hogy van ilyen rockerszegecs, ott csak beütős van, ez meg beszúrós.

Pécsett a rockboltban egész biztos van 1-1 darabot is lehet venni, gondolom valahol Pesten is.

2011. jún. 29. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:
vegyél övet, arról leveszed
2011. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
headbanger-ben régen lehetett
2011. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
rockpince.hu pár perc alatt kikerestem neked
2012. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy késő, de mindegy. Én a Sugárban vettem 6 db-ot darabját 30Ft-ért. Sugárban van egy ilyen hobbi bolt. A kirakatában anyagok vannak és a bolt ilyen fehér.
2013. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!