Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a cipőt hol és mennyiért...

Ezt a cipőt hol és mennyiért csinálnák meg személyre szabottan? (Kép lent)

Figyelt kérdés
[link] Sima feketében szeretném, de mivel 665ezer forint +posta japánbol, gondoltam egy ügyes cipész lábra is tudná csinálni... szerintetek max. 50ezerért megcsinálnák valahol?
2011. jún. 29. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ez gusztustalan. egyébként szerintem ilyent cipész nem csinál. max drágábban
2011. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kine menj egy ilyenben utcára. Különben meg nem hinném hogy megúszod 50 vagy 70.000 alatt.
2011. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ez egy különleges technológiával készült cipő , vagy megveszed japánból vagy ne csináltass ilyet , nem véletlen kerül annyiba. a postaköltségről annyit , hogy Amerikából rendszeresen rendelek és 600 ft szokott lenni a postaköltség...olcsóbb mint belföldön ( persze vannak kivételek )
2011. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerű cipész nem csinál ilyet, vagy ha igenis jó borsos árért. (nem hiába volt Gaga lábain)

Amúgy, szerintem elég komoly darab. :")

2011. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát a max. 50ezret úgy gondoltam, hogy amerikában 100-200 dollárért megcsinálják, amúgy nincs ebben semmilyen különleges technika, ebben bizony lábujjhegyen kell topogni...
2011. júl. 1. 11:04
 6/6 anonim válasza:

fúújj de iszonyat gusztustalan... te komolyan képes lennél ilyenben lábujjhegyezni az utcán???! te tudod mit veszel fel, de ne hidd hogy ez másoknak is tetszeni fog..


amúgy nem úszod meg 70 alatt sztem.

2011. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!