Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barna tophoz milyen nadrág dukál?

Barna tophoz milyen nadrág dukál?

Figyelt kérdés
Olyan rövid farmernadrágom van, ami picit buggyos. Ez meg picit elegánsabb:S És gáz, hogy fekete a hajam? Itt olvastam, hogy fekete hajúaknak nem ajánlják a barna felsőket. Szerintetek?
2011. jún. 30. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
ez hülyeség,fekete mindenhez megy
2011. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki fekete hajjal a barna felső.A farmer maga jó lenne de ha nagyon elegáns a felső akkor a buggyos nadrággal inkább ne.Valami sima egyszerű nadrág kéne hozzá.
2011. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fehér gatyóm van rövid még, meg szoknyák. Szerintetek? Tudom, hogy a fehér is mindenhez megy, de nekem picit mégis fura lenne együtt.
2011. jún. 30. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem abszolút passzolna
2011. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megy hozzá a fekete is. Ha a nacit túl elegánsnak érzed a tophoz, akkor tedd a topot elegánsabbá.;) Tegyél fel egy szép masni vagy rózsa kitűzőt a topra és máris jó.
2011. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó valamit félreértettél,a haja a fekete,a top az elegánsabb
2011. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2011. júl. 1. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!