Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyet tankinit hol lehet kapni?

Ilyet tankinit hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen tankinit keresek,én még nem nagyon láttam!Ez nagyon tetszik és az ára is megfelelő viszont felpróbálás nélkül nem venném meg,na meg azt írják megtartja a nagy ciciket amiben én azért nem vagyok biztos.


Hol lehet kapni?Nem pont ilyet,hasonlót!Debreceni vagyok!Köszi mindenkinek!

Akinek hasonló van leírhatná hogy vált be!Köszi :)


2011. jún. 30. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Bocsika, de ilyet hova lehet felvenni?
2011. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia


Én tőled kb. olyan 40 km-re lakom egy kisebb városban, és itt a kínai boltban van , nem ugyan ilyen mint a képen hanem pántos, szerintem jól néz ki.

2011. júl. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy hogy hova lehet felvenni???Hát strandra.Csúnya a pocim,ez meg szépen eltakarja :)))
2011. júl. 1. 13:42
 4/7 A kérdező kommentje:

Kínaiban?Ez eszembe sem jutott,de nem is rossz ötlet! Kösziii:))


Valaki még ? ? ? :)

2011. júl. 1. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát még a fórumba nézz körül, vagy a Kosshut utcán van egy fürdőruhabolt, ott is megnézheted, vagy a Battyányin (vagy hogy írják..) a Mayában :)

Nem figyeltem sehol, de talán van valami ilyesmi.

2011. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem bármelyik fürdőruha botban
2011. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

11:24

Jah,csak írtam nekem ilyesmi árkategóriás kéne.Az előző két fürdőrucim fürdőruhaboltból volt.Mindkettő 1-1 10-es volt.

2011. júl. 3. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!