Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Már az utcán sem járhatunk...

Már az utcán sem járhatunk nyugodtan?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 1. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Miért zavar téged ez a rovat? Eredetileg építő jellegűnek készült, igaz, gyakran születnek bunkó hozzászólások. Megtaláltad magad valamelyik IGEN/NEM oldalon?
2011. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sértő,mert nem öltözhet az ember minden nap a legújabb divat szerint,én sem örülnék,ha így kiveséznének.
2011. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

De, szerintem is felháborító...


Undorító. Minek kell a másik emberen röhögni ? Ezért utálom a pletykalapokat, ott azon is fent vannak akadva, ha véletlenül lelóg a papucsról az ember lába.

2011. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
azt vesszünk fel amit akarunk ha a hupililát hupikékkel vesszük fel akkor azzal veszük fel nem pedig a divatután megyünk és majmoljuk a másikat és nem leszünk tucat hanem mindig a divatot kövessük lesz egyéniségünk,karakteresek leszünk nem pedig ugy hogy minden2. ember ugyanugy néz ki!!!
2011. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
kihagytam a hanem után egy nemet bocs
2011. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
aki ezt kitalálná odaállnák mellé a nap 24 órájába és filmezném aztán amikot felkel-lefekszik-eszik-iszik és egyebet csinál felraknám a netre,hogy hogy néz ki!? hogy áll így a haja reggel?! Senki sem néz ki élete minden egyes percében jól... Meg kit érdekel,hogy mit vesz fel? Szerintem akiket itt találhatunk mind csinos bármelyik ruháját felvenném...
2011. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az ilyen rovatok, általában ami másnak nem tetszik az nekem bejön, így jó ötleteket kaphatok öltözködés terén:-)
2011. júl. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
de most egyet kell értenem a rovat írójával:-)
2011. júl. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, hogy olyanról alkotnak véleményt a háta mögött aki nem tudja megvédeni magát, ezekre visszaválaszolni, bár az tény, hogy néhány ember öltözködhetne igényesebben. Egyik nap pl. láttam tescoban méregzöld papucsban vagyis inkább mamuszban egy nőt. Feltűnően rondán rikított az a papucs.
2011. júl. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az alanyokat kimaszkirozzák, szerintem nem felismerhetőek. Bár nem láttam még magam egyik oldalon sem, nem akadnék ki, ha a nem oldalon lennék, mert vannak napjaim, amikor tudom, hogy kritikán alulian nézek ki, mert a hangulatom nem olyan, hogy kicsípjem magam... hanem beleugrok egy csőfarmerbe, egy oversize pulcsiba és egy balerinába, fel egy nagy napszemcsit és kész.


Én sokszor a nemes oldalt jobbnak találom mint az igenest, egyetértés meg sosem lesz mindenkivel, így ezen kár is bosszankodni :)

2011. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!