Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Furcsa kérdés, de mégis mit...

Furcsa kérdés, de mégis mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, 30 és 40 közötti férfi. (Nagyon jóképű, de ez most teljesen mindegy, a kérdés szempontjából lényegtelen.) Általában farmernadrágokat hord, és nagyon furcsán állnak rajta, bár ez régen valamiért nem volt ilyen szembetűnő. (Gondolom most sokakban felmerül a kérdés, hogy nekem erre van időm, hogy ezzel foglalkozzak?) Igazából nem tudom meghatározni, hogy miért furcsák rajta a nadrágok, de látom, hogy őt is zavarja, folyamatosan igazgatja magán őket. Úgy tűnik, mintha a derék részénél nem lenne valami rendben, vagy talán túl felhúzza, nem tudom?! Mit gondoltok, illetlenség lenne szóvá tenni?
2011. júl. 1. 10:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy túl nagy a dereka a nadrágnak és mindig lecsúszik neki? Akkor övet kellene hordania...

Vagy ha nagyon felhúzza a nadrágot, az gáz, azt mindenképp tedd szóvá, finoman... szerintem az kényelmetlen is lehet neki, azért igazgatja, meg hülyén is néz ki... Olyan nadrágokat vegyen akkor inkább, aminek alacsonyabb a derékrésze...

Remélem segítettem.... kár érte, főleg ha nagyon jóképű a pasi.. :)))

2011. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és azt, hogy nem hurrogtál le! A furcsa az egészben az, hogy általában övet is hord, de látszik, hogy zavarja a fel-le csúszkáló nadrág, így gyakran kell igazgatnia az övét is... Viszont nem tudom, hogy lehetne ezt szóvá tenni, mert elég ciki ilyenről beszélni, hogy "Te, figyelj már! Nem zavar, hogy a nadrágod fel-le csúszkál?" :D Tehát valahogy finoman kéne a tudtára juttatni, de fogalmam sincs, hogyan?!

És bizony nagyon nagy kár érte, mert iszonyatosan jól néz(ne) ki! ;)

2011. júl. 1. 11:38
 3/16 A kérdező kommentje:
Arról meg ne is beszéljünk, hogy néha mennyire felhúzza a farmert... Komolyan mondom, egy jóképű, helyes, sármos pasi nem tud ilyenre figyelni?! :S
2011. júl. 1. 11:39
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát, igen nehéz erről beszélni... nekem az lenne mindenképp, nem olyan típus vagyok. De ugye attól is függ, mennyire vagy szoros kapcsolatban az illetővel. Ha a férjem járna így, neki simán megmondanám. De szerencsére nem, nem is engedném! :)


De tuti nagyok rá a gatyák nem? Akkor nem húzgálná... hmm.

2011. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyátalán nem szoros a kapcsolatunk, ennyire meg főleg nem, hogy a férjem lenne. :D (Mondjuk őszintén szólva nem bánnám! :P) Különben meg annyi nővel találkozik nap, mint nap, nem hiszem el, hogy eddig még csak nekem tűnt fel, hogy milyen nadrágokat hord?! Azt meg nem értem, hogy miért hord(ana) nagy(obb) nadrágokat, mint amekkora a mérete?
2011. júl. 1. 12:15
 6/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem fontos neki az öltözködés? Vagy ennyire kényelmes neki a nagyobb nadrág? De nem hiszem, mert akkor nem húzkodná egyfolytában... szerintem ez nagyon idegesitő lehet.

Sajnos sok olyan férfit látok, aki pedig olyan jóképű, és mégse érdekli a ruházkodás... persze ez pénzfüggő is sajnos.

Pedig jó lenne a tudtára adni, mert így lehet hogy sokan kinevetik a háta mögött... :(

2011. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy erről még nem írtam, de nagyon is ad magára, mindig csinosan jár (leszámítva ezt a "kis apróság"-ot). Még arra sem tudná fogni, hogy a pénzhiány miatt van, mert elég jól keres, ennél nagyobb kiadások sem veszélyeztetik a mindennapi megélhetését. (Mielőtt valaki azt hinné, hogy nekem azért tetszik ő, mert van pénze, az nagyot téved, mert egyátalán nem így van!)
2011. júl. 1. 12:38
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyszerűen azért tetszik, mert alapból jó pasi, ha nem lenne egy fillérje sem, akkor is ugyan ezt gondolnám róla. (Amikor megismertem, akkor sem érdekelt, hogy van-e pénze vagy nincs, nem is érdeklődtem erről.) Viszont nagyon kiábrándító tud lenni ez a "nadrág-ügy"! :S
2011. júl. 1. 12:39
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos tényleg érthetetlen a dolog számomra... :(

Egyébként kollegád esetleg? Ha igen, meg lehetne kérni egy hozzá közelebbb álló kollegát, hogy beszéljen vele...

2011. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem a kollégám! :( Most jól feladta(m) a leckét, mi?! :D
2011. júl. 1. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!