Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Türkízkék - fehér csíkos,...

Kotkat kérdése:

Türkízkék - fehér csíkos, vadiúj fürdőruha engedi a színét, de nagyon! - a fehér csíkok foltosak lesznek sajnos, mi a teendő? Adjatok ötletet.

Figyelt kérdés
a blokkot sajnos kidobtuk, pedig soha nem szoktuk....így visszavinni nem nagyon lehet már. Az ecettel már próbálkoztunk, semmi eredmény, a fehér részen ugyanúgy megjelennek a foltok, ha megszárad az anyag. Így elég ciki lesz hordani.... :(
2011. júl. 3. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha a blokk nincs meg, akkor marad az, hogy veszel újat.

Alapvetően is menthetetlen, ha egy ruha ereszti a színét és összefogja magát, gy fürdőruhánál viszont elég gáz.

De blokk nélkül a fejedre állhatsz, nem fogadják el a reklamációt.

2011. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

megtennéd, hogy leírod, melyik márka? Már csak azért is, hogy ne essünk ugyanebbe a hibába.

Sajnos nincs megoldás a problémádra :(

2011. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát sajn ezzel nm tudsz mit kezdeni,max kimosod annyiszor,h a fehér csíkok világoskékek legyenek..
2011. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmiféle cimke nincs meg a fürdőruháról?Próbáld akkor is vissza vinni.A boltban biztos felismerik a terméküket.hivatkozz arra, hogy nagyon rossza minősége, első mosás után foltos lett.Talán kicserélik.Láttam már olyat, hogy egy boltban cimke és blokk nélkül kicseréltek egy felsőt, mert mosás után szemmel láthatóan összement.
2011. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg visszavinni, azzal nem vesztesz semmit. Nekem egyszer elszakadt egy hónap után a nadrágom, teljesen elengedett a varrás a derekánál, de a blokkom nem volt meg de kicserélték, mivel a cimkét nem vágtam ki belőle. Adtak utalványt amit levásárolhattam. Ez a New Yorkerben volt amúgy.
2011. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. A KIK-ben vettük a fürdőrucit a Rácseyben. Mellesleg eredendően tényleg nagyon jól néz ki a cucc, a lányom borzasztó szomorú, hogy így jártunk. A márkája okay.
2011. júl. 3. 22:50
 7/7 A kérdező kommentje:
elmentünk! visszaadták a pénzt!
2011. júl. 4. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!