Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel az irodába?

Mit vegyek fel az irodába?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok és túlsúlyos, úgyhogy sok ruha nem áll jól, a kosztümök között csak rettentő öregesek vannak nagy méretben.

Rengeteg csinos, nőies felsőm van, több babydoll szabással.

Ilyesmik:

[link]


[link]


Nem túl merész, ha vékonypántos? Boleróval, kardigánnal esetleg?


Mit tudtok elképzelni egy kövér nőn irodában, ami elég fiatalos?

Esetleg linkelnétek?


2011. júl. 3. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Felsőnek például ilyesmik:


[link]


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

húú az az első nagyon tetszik!:D:D

pedig én vékonyka vagyok:D


kardival vagy boleróval teljesen jó,de ha olyan helyen dolgozol,akkor simán pántos is jó sztem.


vmi bővebb szoknya,és platform cipő(ha stílusod) akkor az nőies nagyon,de a balerinacipő is mindenkinek jól áll!!:D

2011. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A vékonypántos csak akkor lesz jó ha a mellartód is az. Ha a telt alkathoz mellesleg is meg vagy áldva, akkor gondolom vastagpántosat hordassz.


A ceruzaszoknya eléggé nőies viselet, de elegánssá is tesz. Miniruhák, vékony anyagű blúzok szűk nadrággal, tunikák nagy nyakláncokkal...


Irodába kerüld a hivalkodóbb színeket, magyon mintás anyagokat, ezeket tartsd meg a hétvégi bulikra. Az elefántcsont szín, a púderszín, a galambszürke, a fekete, a camel nőies hatást kelt, de elég decens az irodához. Hajszálcsíkos, pöttyös még jó, de ügyelj hogy ne legyen nagyon tarka.

Különösen ha vezető pozítcióban vagy, érdemes kerülni a kislányos hatást. A nagyobb virágokkal ebbe az irányba hajllik a szett. ha viszont nem vagy vezető, nyugodtan vedd fel a virágos anyagokat is.

Egy szolid gyöngysor, kámeás lánc, esetleg egy bross szintén nőiesíthet.



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha nem kell sokat állnod, akkor a magassarkú és jó ötlet pl:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!