Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel lehet a lakk/bőr hatású...

Mivel lehet a lakk/bőr hatású fekete cicanadrágot felvenni?

Figyelt kérdés

[link]

és muszáj hozzá magassarkút venni?


2011. júl. 4. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Bocs, de szerintem az a nadrág mindennel k*rvás! :S Én nem hordanám! De szoktak hozzá magassarkút felvenni, a discoban a lányok felén ez van! -.-**
2011. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem krvás, ha jól öltözöl fel hozzá, nem krvás semmi sem, fejezzük már ezt be.
2011. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

NEm az volt a kérdés, h k*rvás-e vagy sem :D Egyébként tanácsos ehhez magassarkút venni.

21/L

2011. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a tömegdivatot akarod követni,akkor igen,ajánlott a magassarkú. De csak akkor vegyél fel ilyen nadrágot,ha hibátlan az alakod és szerintem mindenképpen hosszú (legalább fenék alá érő) felsőt vegyél hozzá. Nekem mondjuk egyáltalán nem tetszenek az ilyenek,de te tudod.
2011. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat!
2011. júl. 6. 16:40
 6/6 ívy1 ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a k@rvás szöveget! Én is hordok fényes cicanadrágot és nem vagyok k@rva! Nem muszáj magassarkút felvenni,jól mutat balerina cipővel is. Végül is rajtad áll hogy mivel veszed fel,ha bátrabb vagy mutathatod a feneked is,én fehér szükebb ingel,tunikával,egybe ruhával szoktam hordani.Az a lényeg hogy mivel a nadrág is alkalmisabb,a felső is legyen az.
2011. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!