Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mutattok divatos...

Lányok! Mutattok divatos fiúkról képeket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mutatnátok 16-19 éves divatos srácokat? Akár netről képet, akár Facebook adatlapról belinkelt fényképek érdekelnének.


Főként hajviselet, öltözködés érdekelne.


Ha tudnátok, leírnátok, hogy az adott illetőben mi tetszik? Mi az, ami szerinted jól áll neki?


Előre is köszi! Hasznos válaszért megy a zöld kéz! :DD


2011. júl. 5. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem most ez hajviselet elég divatosnak számít :)

a képen egyébként Szalai Ádám, és Szalai Vilmos van :)

bár Ádám már 23..


[link]

2011. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Szerintem azok néznek ki jól, akik az altert keverik a divatossal. Farmer nadrág,ingek, SZTK szemüveg, kalap, tornacipő... Mostanában ezek nagyon divatba jöttek.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Frizura szempontjából egyértelműen a rövid, zselézett haj a divatos, vagy az emoktól átvett félhosszú,lenyalt, oldalfrufrus, de az mondjuk szerintem iszonyat hülyén néz ki.

2011. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] nekem az ilyen kicsit retro stilus tetszik.
2011. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! :) Kedves utolsó, sajnos nem működik a link, elküldöd újra?
2011. júl. 7. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez jön be. Elmondom miért. Mert nem olyan férfi aki nem követi a divatot. Szerintem nem férfias.

Ebben a stílusban szerintem minden benne van. Érzelem, rosszaság (kóócos félrövid haj) sárm az izom"póló" szerűséggel és a fekete szín amúgy is tekintély :)

2011. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!